Valentīndienas dāvanas VIŅAM un VIŅAI

valentino-dienos-dovanos-idejos-atvirukas

VALENTĪNDIENA IR PAVISAM TUVU, VAI TU JAU ZINI KĀ PĀRSTEIGSI SAVU MĪĻOTO?

Šajā dienā nav svarīgs dāvanas lielums, bet gan uzmanība, mīļi vārdi un silts apskāviens. Taču ir jauki saņemt arī dāvanas, sevišķi tās, kas tiek dāvinātas no sirds. ❤
Lai pārliecinātos, ka tava dāvana sagādās prieku arī pēc Valentīndienas, izvēlieties to rūpīgi. Mēs esam radījuši dāvanas, domājot par draugu vai mīļoto cilvēku, lai tu varētu viņiem nodot siltas sajūtas, asaras acīs un visas skaistās atmiņas.

JAUNAUMS! PĀRU GRĀMATA “MŪSU MĪLESTĪBAS STĀSTS”


(Iegādājies šeit)

Mūsu mīlestības stāsts ir grāmata ar jautājumiem pāriem, kurā mēs esam izveidojuši jautājumus, kurus jūs abi varat pārrunāt un labāk iepazīt viens otru. Galu galā, vai nav taisnība, ka labas attiecības var izveidoties tikai tad, ja ir kopīgs redzējums, sapratne un savstarpēja uzklausīšana? Šī ir grāmata, kas jums mūžīgi atgādinās par jūsu kopīgajiem pirmsākumiem un jūsu mīlestības stāstu.

Tā atsauks atmiņā skaistās emocijas, ko izjutāt, kad satikāties pirmo reizi. Runājiet par saviem sapņiem, bailēm, pateicību un pieredzi. Izvirziet kopīgus mērķus un nākotnes vīziju. Kur jūs vēlētos doties, kāda ir jūsu sapņu māja un kopīgi sapņi?

GRĀMATA “100 LIETAS, KO ES TEVĪ MĪLU”

(Iegādājies šeit)

“100 lietas, ko es mīlu par tevi” ir īpaša un personiska dāvana . Vai esat labākie draugi, kas iemīlējušies nesen vai kopā esat jau ilgāku laiku? Pieraksti 100 lietas, kas tev visvairāk patīk savā partnerī. Tas būs skaists atgādinājums par jūsu mīlestību,

KRŪZĪTE MĪLESTĪBA

(Iegādājies šeit)

Krūze, kas katru rītu, dzerot kafiju vai tēju, atgādinās mīļotajam par bezgalīgo mīlestību. Šī var būt lieliska Valentīndienas dāvanas ideja, jo krūze jau ir iepakota skaistā kastītē, tāpēc tā ir ideāli piemērota dāvināšanai.

KRŪZĪTE DRAUGS

draudzības krūze

(Iegādājies šeit)

Ir jauki Valentīndienas dāvanu sarūpēt arī draudzenei vai draugam, lai izrādītu to, cik ļoti īpašs mums ir šis cilvēks. Uzdāvini drauga krūzīti, lai stiprinātu draudzību un iepriecinātu svētkos ne tikai mīļoto.

DRAUGI UZ MŪŽU – ATMIŅU KLADE

(Iegādājies šeit)

Mīļa dāvana draugam, lai jūs nekad neaizmirstu īpašo draudzību un kopā pavadīto laiku. Lai pēc gadiem satiekoties un pāršķirstot šajā kladē ierakstītās rindas jūs smaidītu un atcerētos kopīgos mirkļus.

GRĀMATA “100 LIETAS, KAS DZĪVES LAIKĀ JĀIZDARA”

(Iegādājies šeit)

100 interesanti un aizraujoši izaicinājumi, kas katram jāapveic dzīves laikā. Tas būs lieliski pavadīts laiks, lai iemācītos gan jaunas lietas, gan izaicinātus sevi paveikt ko neierastu. Pieejams izdevums gan sievietēm, gan vīriešiem un arī pāriem.

ŪDENS PUDELE/ TERMOSS

(Iegādājies šeit)

Esi stilīgs, motivēts un TA pāris, kam vēlas līdzināties citi. Stilīgas ūdens pudeles palīdzēs izdzert vairāk ūdens gan sportojot, gan strādājot, gan ceļojot vai vienkārši atrodoties mājās. Termosā dzēriens saglabāsies karsts vismaz 6 stundas un auksts līdz pat 12 stundām.

Ūdens pudeles ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda ar vakuumizolētu vāku. Tas novērsīs ūdens izšļakstīšanos no pudeles un pasargās pārējos somā esošos priekšmetus no bojājumiem. Pudeles nesatur BPA, un to tilpums ir 500 ml.

ZEĶĪTES

valentīndienas(Iegādājies šeit)

Ikviena sieviete zina to, ka vīriešiem patīk praktiskas dāvanas. uzdāvini viņam stilīgas zeķītes, kas atgādinās par tevi un tavām rūpēm arī ikdienā.

SVĒTKU KARTĪTESvalentino-dienos-dovanos-idejos-atvirukas(Iegādājies šeit)

Reizēm ir grūti izteikt mīlestību, ko jūtam vārdos, bet ir vieglāk tos uzrakstīt un pateikt paldies par pavadīto laiku kopā ar kartītes palīdzību.

Lai arī kādu dāvanu tu izvēlētos pasniegt Mīlestības svētkos, atceries pateikt, cik ļoti tu viņu mīli.❤