Privātuma politika

SEIK PRIVĀTUMA POLITIKA

Šī privātuma politika ir izstrādāta, lai labāk apkalpotu tos, kuri ir norūpējušies par to, kā tiešsaistē tiek izmantota viņu “Personiski identificējošā informācija (PII). Lūdzu, rūpīgi izlasiet mūsu privātuma politiku, lai iegūtu skaidru izpratni par to, kā mēs apkopojam, izmantojam, aizsargājam vai citādi apstrādājam jūsu Personu identificējošo informāciju saskaņā ar mūsu tīmekļa vietni.

KĀDU PERSONISKU INFORMĀCIJU MĒS VĀKĀM NO CILVĒKIEM, KAS APMEKLĒ MŪSU EMUĒRU, TĪMEKĻA VIETNI VAI LIETOTNI?

Veicot pasūtījumu vai reģistrējoties mūsu vietnē, jums var tikt lūgts ievadīt savu vārdu, e-pasta adresi, pasta adresi, tālruņa numuru vai citu informāciju, lai palīdzētu jums gūt pieredzi.

KAD MĒS VĀKĀM INFORMĀCIJU?

Mēs apkopojam informāciju no jums, kad veicat pasūtījumu, abonējat biļetenu vai ievadāt informāciju mūsu vietnē.

KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU INFORMĀCIJU?

Mēs varam izmantot informāciju, ko ievācam no jums, reģistrējoties, veicot pirkumu, reģistrējoties mūsu biļetenam, atbildot uz aptauju vai mārketinga paziņojumu, sērfojot vietnē vai izmantojot noteiktas citas vietnes funkcijas šādos veidos:

 • Lai ātri apstrādātu savus darījumus.
 • Lai lūgtu pakalpojumu vai produktu vērtējumus un atsauksmes

KĀ MĒS AIZSARDZAM JŪSU INFORMĀCIJU?

Mūsu vietne tiek regulāri skenēta, lai atklātu drošības nepilnības un zināmas ievainojamības, lai padarītu jūsu vietnes apmeklējumu pēc iespējas drošāku.

MĒS IZMANTOJAM REGULĀRU Ļaunprātīgas programmatūras SKENĒŠANU.

Jūsu personiskā informācija atrodas aiz drošiem tīkliem, un tai ir pieejama tikai ierobežots skaits personu, kurām ir īpašas piekļuves tiesības šādām sistēmām un kurām ir pienākums saglabāt informācijas konfidencialitāti. Turklāt visa jūsu sniegtā sensitīvā/kredītinformācija tiek šifrēta, izmantojot drošligzdu slāņa (SSL) tehnoloģiju.

Mēs ieviešam dažādus drošības pasākumus, kad lietotājs veic pasūtījumu, lai saglabātu jūsu personiskās informācijas drošību.

Visas transakcijas tiek apstrādātas, izmantojot vārtejas nodrošinātāju, un tās netiek glabātas vai apstrādātas mūsu serveros.

VAI MĒS IZMANTOJAM SĪKfailus?

Jā. Sīkfaili ir nelieli faili, ko vietne vai tās pakalpojumu sniedzējs pārsūta uz jūsu datora cieto disku, izmantojot jūsu tīmekļa pārlūkprogrammu (ja atļaujat), kas ļauj vietnes vai pakalpojumu sniedzēja sistēmām atpazīt jūsu pārlūkprogrammu un tvert un atcerēties noteiktu informāciju. Piemēram, mēs izmantojam sīkfailus, lai palīdzētu mums atcerēties un apstrādāt preces jūsu iepirkumu grozā. Tie tiek izmantoti arī, lai palīdzētu mums izprast jūsu preferences, pamatojoties uz iepriekšējo vai pašreizējo vietnes darbību, kas ļauj mums nodrošināt jums uzlabotus pakalpojumus. Mēs arī izmantojam sīkfailus, lai palīdzētu mums apkopot apkopotus datus par vietnes trafiku un vietnes mijiedarbību, lai mēs nākotnē varētu piedāvāt labāku vietnes pieredzi un rīkus.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai:

 • Palīdziet atcerēties un apstrādāt iepirkumu grozā esošās preces.

Varat izvēlēties, lai jūsu dators jūs brīdinātu katru reizi, kad tiek nosūtīts sīkfails, vai arī varat izslēgt visus sīkfailus. To var izdarīt, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus. Tā kā pārlūkprogramma ir nedaudz atšķirīga, skatiet pārlūkprogrammas palīdzības izvēlni, lai uzzinātu, kā pareizi mainīt sīkfailus.

Ja izslēgsit sīkfailus, tas neietekmēs lietotāja pieredzi.

TREŠĀS PERSONAS ATKLĀŠANA

Mēs nepārdodam, netirgojam vai kā citādi nenododam ārējām pusēm jūsu Personu identificējošo informāciju, ja vien mēs lietotājiem nesniedzam iepriekšēju brīdinājumu. Tas neietver vietņu mitināšanas partnerus un citas puses, kas palīdz mums darboties mūsu tīmekļa vietnē, veikt uzņēmējdarbību vai apkalpot mūsu lietotājus, ja vien šīs puses piekrīt saglabāt šīs informācijas konfidencialitāti. Mēs varam arī publiskot informāciju, ja tā ir piemērota, lai ievērotu likumus, īstenotu mūsu vietnes politikas vai aizsargātu mūsu vai citu personu tiesības, īpašumu vai drošību.

Tomēr personu neidentificējamu apmeklētāju informāciju var sniegt citām pusēm mārketinga, reklāmas vai citiem nolūkiem.

TREŠO PUŠU SAITES

Reizēm pēc saviem ieskatiem mēs savā tīmekļa vietnē varam iekļaut vai piedāvāt trešo pušu produktus vai pakalpojumus. Šīm trešo pušu vietnēm ir atsevišķas un neatkarīgas privātuma politikas. Tāpēc mēs neuzņemamies nekādu atbildību par šo saistīto vietņu saturu un darbībām. Tomēr mēs cenšamies aizsargāt mūsu vietnes integritāti un priecājamies par jebkādām atsauksmēm par šīm vietnēm.

GOOGLE

Google reklamēšanas prasības var apkopot Google reklamēšanas principos. Tie ir ieviesti, lai nodrošinātu lietotājiem pozitīvu pieredzi. https://support.google.com/adwordspolicy/answer/1316548?hl=lv

MĒS IZMANTOJAM GOOGLE ADSENSE REKLĀMUS MŪSU TĪMEKLĒJĀ.

Google kā trešās puses pakalpojumu sniedzējs izmanto sīkfailus, lai mūsu vietnē rādītu reklāmas. Google izmanto DART sīkfailu, kas ļauj tai rādīt reklāmas mūsu lietotājiem, pamatojoties uz iepriekšējiem mūsu vietnes un citu interneta vietņu apmeklējumiem. Lietotāji var atteikties no DART sīkfaila izmantošanas, apmeklējot Google reklāmu un

Informatīvā tīkla konfidencialitātes politika.

ESAM ĪSTENOŠI TĀLĀK:

Mēs kopā ar trešo pušu piegādātājiem, piemēram, Google, izmantojam pirmās puses sīkfailus (piemēram, Google Analytics sīkfailus) un trešās puses sīkfailus (piemēram, DoubleClick sīkfailus) vai citus trešās puses identifikatorus, lai apkopotu datus par lietotāju mijiedarbību ar reklāmu seansi un citas reklāmu pakalpojumu funkcijas, kas saistītas ar mūsu vietni.

ATTEIKŠANĀS:

Lietotāji var iestatīt preferences tam, kā Google jums reklamē, izmantojot Google reklāmu iestatījumu lapu. Varat arī atteikties, apmeklējot Tīkla reklamēšanas iniciatīvas atteikšanās lapu vai izmantojot Google Analytics atteikšanās pārlūkprogrammas papildinājumu.

Kalifornijas tiešsaistes privātuma aizsardzības likums

CalOPPA ir pirmais valsts likums valstī, kas pieprasa komerciālām vietnēm un tiešsaistes pakalpojumiem publicēt privātuma politiku. Likums sniedzas daudz tālāk par Kaliforniju, lai jebkurai personai vai uzņēmumam Amerikas Savienotajās Valstīs (un, iespējams, arī visā pasaulē), kas pārvalda Kalifornijas patērētāju personu identificējošu informāciju, ir jāievieto savā tīmekļa vietnē skaidri redzama konfidencialitātes politika, kurā precīzi norādīta apkopotā informācija un informācija. personas vai uzņēmumi, ar kuriem tas tiek koplietots. – Skatiet vairāk: http://consumercal.org/california-online-privacy-protection-act-caloppa/#sthash.0FdRbT51.dpuf

Saskaņā ar CalOPPA mēs piekrītam tālāk norādītajam.
Lietotāji var apmeklēt mūsu vietni anonīmi.
Kad šī privātuma politika ir izveidota, mēs pievienosim saiti uz to mūsu mājaslapā vai vismaz pirmajā nozīmīgajā lapā pēc ieiešanas mūsu vietnē.
Mūsu Privātuma politikas saite ietver vārdu “Privātums”, un to var viegli atrast iepriekš norādītajā lapā.

Jūs tiksit informēts par jebkurām privātuma politikas izmaiņām:

 • Mūsu konfidencialitātes politikas lapā
  Var mainīt savu personisko informāciju:
 • Nosūtot mums e-pasta ziņojumu

Kā mūsu vietne apstrādā signālus Neizsekot?
Mēs cienām neizsekošanas signālus un neizsekojam, ievietojam sīkfailus vai izmantojam reklāmu, ja ir ieviests Neizsekošanas (DNT) pārlūkprogrammas mehānisms.

Vai mūsu vietne atļauj trešo pušu uzvedības izsekošanu?
Ir arī svarīgi ņemt vērā, ka mēs neatļaujam trešo pušu uzvedības izsekošanu

COPPA (Likums par bērnu privātuma aizsardzību tiešsaistē)

Runājot par personas informācijas vākšanu no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem, Bērnu tiešsaistes privātuma aizsardzības likums (COPPA) nosaka vecāku kontroli. Federālā tirdzniecības komisija, Amerikas Savienoto Valstu patērētāju aizsardzības aģentūra, ievieš COPPA noteikumu, kas nosaka, kas vietņu un tiešsaistes pakalpojumu operatoriem ir jādara, lai aizsargātu bērnu privātumu un drošību tiešsaistē.

Mēs īpaši netirgojam produktus bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem.

Godīgas informācijas prakse

Godīgas informācijas prakses principi ir Amerikas Savienoto Valstu privātuma tiesību aktu pamats, un tajos ietvertajiem jēdzieniem ir bijusi nozīmīga loma datu aizsardzības likumu izstrādē visā pasaulē. Lai ievērotu dažādus privātuma likumus, kas aizsargā personas informāciju, ir ļoti svarīgi izprast godīgas informācijas prakses principus un to īstenošanu.

Lai ievērotu godīgas informācijas praksi, datu aizsardzības pārkāpuma gadījumā mēs veiksim šādas reaģējošas darbības:
Mēs jūs informēsim pa e-pastu

 • 7 darbadienu laikā
  Mēs informēsim lietotājus, izmantojot paziņojumu vietnē
 • 7 darbadienu laikā

Mēs piekrītam arī individuālās pārsūdzības principam, kas nosaka, ka personām ir tiesības likumīgi īstenot īstenojamas tiesības pret datu savācējiem un apstrādātājiem, kuri neievēro likumu. Šis princips prasa ne tikai to, lai personām būtu īstenojamas tiesības pret datu lietotājiem, bet arī lai personām būtu jāvēršas tiesā vai valsts aģentūrās, lai izmeklētu un/vai sauktu pie atbildības par datu apstrādātāju neievērošanu.

Likums par surogātpastu VAR

CAN-SPAM likums ir likums, kas nosaka komerciālā e-pasta noteikumus, nosaka prasības komerciāliem ziņojumiem, dod adresātiem tiesības pārtraukt e-pasta sūtīšanu un nosaka bargus sodus par pārkāpumiem.

Mēs apkopojam jūsu e-pasta adresi, lai:

 • Nosūtiet informāciju, atbildiet uz jautājumiem un/vai citus pieprasījumus vai jautājumus
 • Apstrādāt pasūtījumus un nosūtīt informāciju un atjauninājumus saistībā ar pasūtījumiem.
 • Nosūtīsim jums papildu informāciju, kas saistīta ar jūsu produktu un/vai pakalpojumu
 • Izmantojiet mūsu adresātu sarakstu vai turpiniet sūtīt e-pastus mūsu klientiem pēc sākotnējā darījuma veikšanas.

Lai nodrošinātu atbilstību CANSPAM, mēs piekrītam tālāk norādītajam.

 • Neizmantojiet nepatiesas vai maldinošas tēmas vai e-pasta adreses.
 • Kādā saprātīgā veidā identificējiet ziņojumu kā reklāmu.
 • Iekļaujiet mūsu uzņēmuma vai vietnes galvenās mītnes fizisko adresi.
 • Pārraugiet trešās puses e-pasta mārketinga pakalpojumu atbilstību, ja tie ir ieslēgti e tiek izmantots.
 • Ātri izpildiet atteikšanās/atteikšanās pieprasījumus.
 • Ļaujiet lietotājiem anulēt abonementu, izmantojot saiti katra e-pasta apakšā.
 • Ja jebkurā laikā vēlaties atteikties no turpmāku e-pasta ziņojumu saņemšanas, varat nosūtīt mums e-pasta ziņojumu uz
 • Izpildiet katra e-pasta apakšā sniegtos norādījumus.

un mēs nekavējoties noņemsim jūs no VISAS sarakstes.

SAZINĀŠANA AR MUMS

Ja ir kādi jautājumi par šo privātuma politiku, varat sazināties ar mums, izmantojot tālāk norādīto informāciju.

Izdevējs SEIK
Seik OÜ
Parda 3/5/7
10151 Tallina
Igaunija
[email protected]

ORIĢINĀLAIS TEKSTS ANGĻU VALODĀ. JA TERMINI ATŠĶIRAS, ANGĻU VALODAS VERSIJA IR PAREIZA

ORIGINAL TEXT IN ENGLISH. WHEN TERMS ARE DIFFERENT, THEN THE ENGLISH VERSION IS CORRECT

SEIK PRIVACY POLICY

This privacy policy has been compiled to better serve those who are concerned with how their ‘Personally Identifiable Information (PII) is being used online. Please read our privacy policy carefully to get a clear understanding of how we collect, use, protect or otherwise handle your Personally Identifiable Information in accordance with our website.

WHAT PERSONAL INFORMATION DO WE COLLECT FROM THE PEOPLE THAT VISIT OUR BLOG, WEBSITE OR APP?

When ordering or registering on our site, as appropriate, you may be asked to enter your name, email address, mailing address, phone number or other details to help you with your experience.

WHEN DO WE COLLECT INFORMATION?

We collect information from you when you place an order, subscribe to a newsletter or enter information on our site.

HOW DO WE USE YOUR INFORMATION?

We may use the information we collect from you when you register, make a purchase, sign up for our newsletter, respond to a survey or marketing communication, surf the website, or use certain other site features in the following ways:

 • To quickly process your transactions.
 • To ask for ratings and reviews of services or products

HOW DO WE PROTECT YOUR INFORMATION?

Our website is scanned on a regular basis for security holes and known vulnerabilities in order to make your visit to our site as safe as possible.

WE USE REGULAR MALWARE SCANNING.

Your personal information is contained behind secured networks and is only accessible by a limited number of persons who have special access rights to such systems, and are required to keep the information confidential. In addition, all sensitive/credit information you supply is encrypted via Secure Socket Layer (SSL) technology.

We implement a variety of security measures when a user places an order to maintain the safety of your personal information.

All transactions are processed through a gateway provider and are not stored or processed on our servers.

DO WE USE ‘COOKIES’?

Yes. Cookies are small files that a site or its service provider transfers to your computer’s hard drive through your Web browser (if you allow) that enables the site’s or service provider’s systems to recognize your browser and capture and remember certain information. For instance, we use cookies to help us remember and process the items in your shopping cart. They are also used to help us understand your preferences based on previous or current site activity, which enables us to provide you with improved services. We also use cookies to help us compile aggregate data about site traffic and site interaction so that we can offer better site experiences and tools in the future.

We use cookies to:

 • Help remember and process the items in the shopping cart.

You can choose to have your computer warn you each time a cookie is being sent, or you can choose to turn off all cookies. You do this through your browser settings. Since browser is a little different, look at your browser’s Help Menu to learn the correct way to modify your cookies.

If you turn cookies off, It won’t affect the user’s experience.

THIRD-PARTY DISCLOSURE

We do not sell, trade, or otherwise transfer to outside parties your Personally Identifiable Information unless we provide users with advance notice. This does not include website hosting partners and other parties who assist us in operating our website, conducting our business, or serving our users, so long as those parties agree to keep this information confidential. We may also release information when it’s release is appropriate to comply with the law, enforce our site policies, or protect ours or others’ rights, property or safety.

However, non-personally identifiable visitor information may be provided to other parties for marketing, advertising, or other uses.

THIRD-PARTY LINKS

Occasionally, at our discretion, we may include or offer third-party products or services on our website. These third-party sites have separate and independent privacy policies. We therefore have no responsibility or liability for the content and activities of these linked sites. Nonetheless, we seek to protect the integrity of our site and welcome any feedback about these sites.

GOOGLE

Google’s advertising requirements can be summed up by Google’s Advertising Principles. They are put in place to provide a positive experience for users. https://support.google.com/adwordspolicy/answer/1316548?hl=en

WE USE GOOGLE ADSENSE ADVERTISING ON OUR WEBSITE.

Google, as a third-party vendor, uses cookies to serve ads on our site. Google’s use of the DART cookie enables it to serve ads to our users based on previous visits to our site and other sites on the Internet. Users may opt-out of the use of the DART cookie by visiting the Google Ad and Content Network privacy policy.

WE HAVE IMPLEMENTED THE FOLLOWING:

We, along with third-party vendors such as Google use first-party cookies (such as the Google Analytics cookies) and third-party cookies (such as the DoubleClick cookie) or other third-party identifiers together to compile data regarding user interactions with ad impressions and other ad service functions as they relate to our website.

OPTING OUT:

Users can set preferences for how Google advertises to you using the Google Ad Settings page. Alternatively, you can opt out by visiting the Network Advertising Initiative Opt Out page or by using the Google Analytics Opt Out Browser add on.

California Online Privacy Protection Act

CalOPPA is the first state law in the nation to require commercial websites and online services to post a privacy policy. The law’s reach stretches well beyond California to require any person or company in the United States (and conceivably the world) that operates websites collecting Personally Identifiable Information from California consumers to post a conspicuous privacy policy on its website stating exactly the information being collected and those individuals or companies with whom it is being shared. – See more at: http://consumercal.org/california-online-privacy-protection-act-caloppa/#sthash.0FdRbT51.dpuf

According to CalOPPA, we agree to the following:
Users can visit our site anonymously.
Once this privacy policy is created, we will add a link to it on our home page or as a minimum, on the first significant page after entering our website.
Our Privacy Policy link includes the word ‘Privacy’ and can easily be found on the page specified above.

You will be notified of any Privacy Policy changes:

 • On our Privacy Policy Page
  Can change your personal information:
 • By emailing us

How does our site handle Do Not Track signals?
We honor Do Not Track signals and Do Not Track, plant cookies, or use advertising when a Do Not Track (DNT) browser mechanism is in place.

Does our site allow third-party behavioral tracking?
It’s also important to note that we do not allow third-party behavioral tracking

COPPA (Children Online Privacy Protection Act)

When it comes to the collection of personal information from children under the age of 13 years old, the Children’s Online Privacy Protection Act (COPPA) puts parents in control. The Federal Trade Commission, United States’ consumer protection agency, enforces the COPPA Rule, which spells out what operators of websites and online services must do to protect children’s privacy and safety online.

We do not specifically market to children under the age of 13 years old.

Fair Information Practices

The Fair Information Practices Principles form the backbone of privacy law in the United States and the concepts they include have played a significant role in the development of data protection laws around the globe. Understanding the Fair Information Practice Principles and how they should be implemented is critical to comply with the various privacy laws that protect personal information.

In order to be in line with Fair Information Practices we will take the following responsive action, should a data breach occur:
We will notify you via email

 • Within 7 business days
  We will notify the users via in-site notification
 • Within 7 business days

We also agree to the Individual Redress Principle which requires that individuals have the right to legally pursue enforceable rights against data collectors and processors who fail to adhere to the law. This principle requires not only that individuals have enforceable rights against data users, but also that individuals have recourse to courts or government agencies to investigate and/or prosecute non-compliance by data processors.

CAN SPAM Act

The CAN-SPAM Act is a law that sets the rules for commercial email, establishes requirements for commercial messages, gives recipients the right to have emails stopped from being sent to them, and spells out tough penalties for violations.

We collect your email address in order to:

 • Send information, respond to inquiries, and/or other requests or questions
 • Process orders and to send information and updates pertaining to orders.
 • Send you additional information related to your product and/or service
 • Market to our mailing list or continue to send emails to our clients after the original transaction has occurred.

To be in accordance with CANSPAM, we agree to the following:

 • Not use false or misleading subjects or email addresses.
 • Identify the message as an advertisement in some reasonable way.
 • Include the physical address of our business or site headquarters.
 • Monitor third-party email marketing services for compliance, if one is used.
 • Honor opt-out/unsubscribe requests quickly.
 • Allow users to unsubscribe by using the link at the bottom of each email.
 • If at any time you would like to unsubscribe from receiving future emails, you can email us at
 • Follow the instructions at the bottom of each email.

and we will promptly remove you from ALL correspondence.

CONTACTING US

If there are any questions regarding this privacy policy, you may contact us using the information below.

SEIK Publisher
Seik OÜ
Parda 3/5/7
10151 Tallinn
Estonia
[email protected]