5 veidi kā pateicība var darīt laimīgāku

Pateicība ir domu koncentrēšana uz lietām, sajūtām un pieredzi, kas liek justies apmierinātam. Neatkarīgi no tā, kādā situācijā mēs atrodamies, kur dzīvojam vai kas notiek mums apkārt, mēs vienmēr varam atrast lietas, par kurām būt pateicīgam.

Praktizēt pateicību var šķist vienkārši, lai tas būtu risinājums negatīvām domām un labākas dzīves veidošanai. Pamēģini un tu redzēsi kā mainīsies tava dzīve. .

KO MUMS DOD PATEICĪBA?

1. STIPRINA IMŪNSISTĒMU

Zinātnieki ir atklājuši, ka laimīgi cilvēki ir veselīgāki. Kāpēc? Jo pateicība un laime paaugstina imūnglobulīna A līmeni organismā, kas palīdz cīnīties ar dažādiem vīrusiem.

2. MAZINA STRESU

Pateicība aktivizē parasimpātisko nervu sistēmu, kas palīdz mazināt stresu. Domājot par lietām, par kurām esI pateicīgs, tu vari paskatīties uz savu dzīvi no malas, kas ļauj labāk pārredzēt situācijas, kuras rada stresu. Tas ļauj vieglāk atpazīt brīžus, analizēt tos un mainīt to, kas ir iespējams.

3. DOD IEMESLU RŪPĒTIES PAR SEVI.

Padomā par to, cik pateicīgs esi savam ķermenim, katrai šūnai, orgānam un sistēmai, kas uztur tavu dzīvību. Koncentrēšanās uz savu ķermeni palīdzēs būt daudz pateicīgākam un tādējādi labāk rūpēties par sevi. Pateicība palīdzēs atrast mērķus, kas neprasa disciplīnu un motivāciju – esot pateicīgs savam ķermenim, tu neapzināti pieņemsi labākus lēmumus un varēsi labāk par sevi parūpēties.

5-budai-kaip-nusiraminti

4. UZLABO GARĪGO VESELĪBU

Vai esi kādreiz sliktā dienā paskatījies uz sevi un apzinājies, cik daudz negatīvu domu ir ienākušas prātā? Tas, uz ko koncentrējies, pievērš uzmanību tieši šīm situācijām un mirkļiem. Varbūt negatīvās domas pievērš uzmanību negatīvismam, situācijām, kas nebeidzas labi, un tāpēc tu savā dienā redzi arvien vairāk situāciju, kas beidzas slikti. Praktizējot pateicību, tu koncentrējies uz situācijām, kas ir pozitīvas, pacilājošas un sniedz prieku.

5. PALĪDZ LABĀK GULĒT

Miega kvalitāte ir ļoti svarīga un palīdz mums justies labi, lai mēs varētu veidot savu sapņu dzīvi. Noslēdzot dienu ar pateicību, tu sevi piepildi ar labām domām, elpošana kļūst mierīgāka un tu jūties laimīgāks. Tas palīdzēs tev vieglāk gulēt un nodrošinās labāku miega kvalitāti.

Mēs esam praktizējuši pateicību dažādos savas dzīves posmos, no rīta, vakarā, pastāvīgi un ar ilgākiem intervāliem. Esam secinājuši, ka panākumu atslēga ir regulāra praktizēšana. Pateicība nemainīs tavu dzīvi, ja dažas reizes mēnesī padomāsi par lietām, kas sagādā prieku. Vislabākos rezultātus tu gūsi praktizējot pateicību no rīta un vakarā pirms nakts miera.

KĀ IEVIEST PATEICĪBU SAVĀ IKDIENĀ?

Mēs mīlam pateicību un zinām, ka tā darbojas! Tāpēc esam centušies par to informēt arī ikvienu mūsu klientu, izmantojot dažādus produktus, lai katrs varētu atrast sev piemērotāko veidu. Mīlēt sevi ir visplašākais no visiem rīkiem – mīlestības dienasgrāmata palīdz izveidot jaunu ieradumu, izmantojot iknedēļas vingrinājumus, lai tu rūpētos par sevi ikdienas jautājumus, kas atspoguļo aizvadīto dienu un pievērš uzmanību lietām, par kurām būt pateicīgam.

teacher 3 scaled Izdevējs SEIK Laimīgais piezīmju bloks "Mīlestība pret sevi" #happyjournal
(Mīlestība pret sevi)

Mēģini arī kopā ar bērnu rakstīt pateicības dienasgrāmatu. Mēs esam izveidojuši pateicības un uzdevumu grāmatu bērniem ar nosaukumu “Manas 100 laimīgās dienas”.

priecigasdienas 1 Izdevējs SEIK Manas 100 priecīgās dienas - LAIMĪGAIS PIEZĪMJU BLOCIŅŠ
(Manas 100 priecīgas dienas)

Mēs esam ieviesuši arī pateicību dienas un nedēļas plānotājā, kur katru dienu vari atzīmēt 3 lietas, par kurām esi pateicīgs. Izdari to pirms dienas plāna sastādīšanas kā pirmo dienas uzdevumu. Šādā veidā tu sevi labāk noskaņosi nākamajai dienai un varat saskatīt risinājumus nevis šķēršļus.

IMG 3156 scaled Izdevējs SEIK Dienas plānošanas lapas - Rozā (100 lapas)
(Dienas plānotājs)

Katras nedēļas beigās vari izmantot produktivitātes dienasgrāmatu, lai atzīmētu lietas, par kurām esi pateicīgs. Produktivitātes dienasgrāmatā ir vieta arī radošai pateicības izpausmei – kāpēc gan neuzzīmēt vai neizteikt pateicību tādā veidā, kas tev ir vispiemērotākais?

Minu 5 1 scaled Izdevējs SEIK Sapņo.Plāno.Sasniedz - Produktivitātes plānotājs
(Produktivitātes plānotājs)

Atrodi sev mīļāko veidu kā praktizēt pateicību un pieņem pateicības izaicinājumu – pieraksti 3 lietas, par kurām esat pateicīgs tieši tagad!

 

 

 

This entry was posted in Uncategorized and tagged .