Kāpēc mēs vēlamies, lai esi laimīgs??

Jau sengrieķu filozofi uzskatīja, ka būt laimīgam ir vissvarīgākais dzīves mērķis. Tāpēc mēs radām iedvesmojošus produktus, lai atrastu ceļu uz laimi.

Kā mēs darbojamies?

Mēs esam apņēmušies padarīt katra cilvēka dzīvi nedaudz laimīgāku. Līdz tam ir vēl daudz soļu, un jūs varat palīdzēt, daloties ar mums ar saviem tuviniekiem.

Kā mēs to darām?

Mēs esam atklājuši, ka, dzīvojot pilnvērtīgi katru dienu, uzsākot aizraujošus piedzīvojumus vai iedvesmojot savus tuviniekus, ir iespējams būt laimīgam. Tāpēc mēs radām savus produktus

Kāda būtu dzīve bez piedzīvojumiem?

Mēs sākām izdot Laimīgo kalendāru būdami 8. klases skolēni. Mēs pamanījām, ka cilvēki mums apkārt nav laimīgi. Es nezināju, vai tas ir pelēkās tumšās ziemas dēļ, vai kā cita dēļ. Mēs nolēmām, ka darīsim cilvēkus laimīgus. Mēs esam izdevuši kalendāru, kurā katrai dienai ir viens izaicinājums un iedvesmas uzdevums, kas jāizpilda tajā dienā. Piemēram, “Apskāviens”, “Smaids” vai “Izdzer pienu”. Nelielas aktivitātes, lai sagādātu prieku šajā dienā. Pirmajā gadā mēs izdevām 1000 kalendārus, kas visi tika izlietoti pārdoti. Tāpēc mēs nolēmām turpināt.

Pēc 5 gadiem mēs mainījām nosaukumu uz Izdevējs SEIK un sākām izdot citus produktus. Mēs paplašinājām savu darbību arī Baltijā, Somijā un citur Eiropā. Mūsu mērķis, ar katru radīto produktu, ir viens un tas pats – iedvesmot cilvēkus, piedāvāt piedzīvojumus un darīt cilvēkud viņus laimīgus. Mēs esam izdevuši vairāk nekā 500 dažādu produktu.

Līdz pat šai dienai mēs esam neliela, jaunu un radošu cilvēku komanda un pastāvīgi meklējam jaunas idejas, lai jūs iedvesmotu.

Rudolf-Gustav Hanni / Izdevējs SEIK dibinātājs

mŪSU VĒRTĪBAS

Elo Johanna Kuklane

.

Mēs cenšamies būt ilgtspējīgi katrā solī

Mēs izmantojam šos pēdas nospieduma samazināšanas risinājumus savos produktos un pakalpojumos. Meklējiet šīs etiķetes uz mūsu produktiem.

Kur jūs mūs atradīsiet?

Kad mēs sākām, mēs bijām jauni cilvēki no mazas Pērnavas pilsētas ar lielām ambīcijām. Mēs uzrunājām pirmos veikalus Igaunijā, un mūs labi uzņēma. Minimālistiskais stils un iedvesmojošie Ziemeļeiropas piedzīvojumi ir atraduši ceļu arī ārpus Igaunijas. Sešus gadus pēc sākuma mēs uzņēmāmies un tulkojām pirmos produktus angļu, latviešu un lietuviešu valodā un tikāmies ar pirmajiem tālākpārdevējiem ārpus Igaunijas. Dažus gadus vēlāk mēs sākām ražot produktus arī somu valodā.

Šodien mēs dalāmies ar iedvesmu savā tiešsaistes veikalā un ar tālākpārdevējiem visā Eiropā un ārpus tās. Izstrādājumus var atrast, piemēram, Amerikā, Japānā, Austrālijā un citur. SEIK produkti ir pieejami 10 valodās un veikalos 11 dažādās valstīs. Mūs galvenokārt var atrast grāmatnīcās, dizaina veikalos, suvenīru veikalos un arī dažos lielveikalos. Vislabākā izvēle, protams, ir pieejama mūsu pašu interneta veikalā. Un šeit jūs varat veikt pasūtījumu jebkurā pasaules vietā.

Mēs katru dienu īstenojam savu vīziju, darām cilvēkus laimīgākus un ienesam piedzīvojumus katrā dienā visā pasaulē.

Projekti, ko atbalstām

Pērc vienu, dāvini otru

Mēs uzskatām, ka ikvienam ir jābūt iespējai būt laimīgam. Tāpēc par katru “Laimīgā kalendāra” pirkumu mēs ziedojam vēl vienu kalendāru labdarībai.

Sadarbības projekti

Sadarbojoties ar vērtībās balstītiem uzņēmumiem, mēs varam dalīties iedvesmā un piedzīvojumos ar daudz vairāk cilvēkiem. Kopā mēs piegādājam produktus, saglabājot kvalitāti un minimālisma stilu, kā arī piedāvājot iedvesmojošus izaicinājumus un patīkamu pieredzi.

Šodien esam sadarbojušies ar uzņēmumiem no daudzām dažādām nozarēm un dažādām mērķgrupām – mūsu darbinieku, partneru, studentu vai kopīgu produktu pārdošanai.

uzzināt vairāk

Join our team and let’s inspire together

Do you think this is exactly what you want to do? Inspire, motivate and make the world happy. At the same time follow your footprint.

We are constantly looking for cool people in our team:

  • Freelance designers, photographers, illustrators with whom to design a product
  • Creative people with crazy, innovative ideas, whose product ideas are published and inspired all over Europe
  • Carriers of our mission – marketers with whom to launch new markets, share on social media and find new resellers
  • And, of course, nobles who put together all the inspiring products and send them on their way with love

Sounds like this call is something to you?

Check out our vacancies. If you didn’t notice the right thing there, send us a letter: [email protected]

Check vacancies Send us an email