Kāpēc mēs vēlamies, lai esi laimīgs?

Jau sengrieķu filozofi uzskatīja, ka būt laimīgam ir vissvarīgākais dzīves mērķis. Mēs radām iedvesmojošus produktus, lai Tu atrastu ceļu uz laimi.

Kā labā mēs rīkojamies?

Mēs esam apņēmušies padarīt ikviena cilvēka dzīvi pasaulē nedaudz laimīgāku. Līdz tam ir vēl daudz soļu un Tu vari palīdzēt, daloties ar mums un ar saviem tuviniekiem.

Kā mēs to darām?

Mēs esam atklājuši, ka, dzīvojot pilnvērtīgi katru dienu, uzsākot aizraujošus piedzīvojumus vai iedvesmojot savus tuviniekus, ir iespējams būt laimīgam. Tāpēc mēs radām mūsu produktus.

Kāda būtu dzīve bez piedzīvojumiem?

Mēs sākām veidot Laimīgo kalendāru, būdami 8. klases skolēni. Mēs pamanījām, ka cilvēki mums apkārt nav laimīgi. Es nezināju, vai tas ir pelēkās tumšās ziemas dēļ vai kā cita dēļ. Mēs nolēmām, ka darīsim cilvēkus laimīgus. Mēs esam izdevuši kalendāru, kurā katrai dienai ir viens izaicinājums, kas jāizpilda. Piemēram, “Apskāviens”, “Smaids” vai “Dodies piknikā”. Nelielas aktivitātes, lai sagādātu prieku šajā dienā. Pirmajā gadā mēs izlaidām 1000 kalendārus, kas visi tika izpārdoti pāris nedēļu laikā. Tāpēc mēs nolēmām turpināt.

Pēc 5 gadiem mēs mainījām nosaukumu uz Izdevējs SEIK un sākām radīt arī citus produktus. Mēs arī paplašinājām savu darbību Baltijas valstīs, Somijā un citur Eiropā. Mūsu mērķis ir katram produktam vēljoprojām ir viens un tas pats – iedvesmot cilvēkus, piedāvāt piedzīvojumus un darīt laimīgus. Mēs esam izdevuši vairāk nekā 500 dažādu produktu.

Rudolf-Gustav Hanni / SEIK dibinātājs

Mūsu vērtības

Elo Johanna Kuklane

.

Mēs cenšamies būt ilgtspējīgi ik uz soļa.

Mēs izmantojam šos dabaidraudzīgos risinājumus savos produktos un pakalpojumos. Meklējiet šīs etiķetes uz mūsu produktiem.

Kur jūs varat mūs atrast?

Kad sākām, mēs bijām jauni cilvēki no mazas Igaunijas pilsētas ar lielām ambīcijām. Mēs uzrunājām pirmos veikalus Igaunijā un mūs labi uzņēma. Minimālisma stils un iedvesmojošie Ziemeļeiropas piedzīvojumi ir atraduši ceļu arī ārpus Igaunijas. Sešus gadus pēc sākuma mēs uzņēmāmies un tulkojām pirmos produktus angļu, latviešu un lietuviešu valodā un tikāmies ar pirmajiem sadarbības partneriem ārpus Igaunijas. Dažus gadus vēlāk mēs sākām ražot produktus arī somu valodā.

Šodien mēs dalāmies ar iedvesmu savā interneta veikalā un ar sadarbības partneriem visā Eiropā un ārpus tās. Mūsu produktus var atrast, piemēram, Amerikā, Japānā, Austrālijā un citur. SEIK produkti ir pieejami 10 valodās un veikalos 11 dažādās valstīs. Mūsu produktus galvenokārt var atrast grāmatnīcās, dizaina veikalos, suvenīru veikalos un arī lielākos lielveikalos. Vislabākā izvēle, protams, ir pieejama mūsu pašu interneta veikalā. Un šeit jūs varat veikt pasūtījumu jebkurā pasaules vietā.

Mēs katru dienu īstenojam savu vīziju – darām cilvēkus laimīgākus un ienesam piedzīvojumus ikdienā visā pasaulē.

Mūsu atbalstītie projekti

Pērc vienu, uzdāvini otru: Ieguldi sevi un  iedvesmo citus

Mēs uzskatām, ka ikvienam ir jābūt iespējai būt laimīgam. Tāpēc par katru “laimīgā kalendāra” pirkumu mēs dāvinām vēl vienu kalendāru labdarībai.

Sadarbības projekti

Sadarbojoties ar vērtībās balstītiem uzņēmumiem, mēs varam dalīties iedvesmā un piedzīvojumos ar daudz vairāk cilvēkiem. Kopā mēs radām produktus, saglabājot kvalitāti un minimālisma stilu, kā arī piedāvājam iedvesmojošus izaicinājumus un patīkamu pieredzi.

Šodien esam sadarbojušies ar uzņēmumiem no dažādām nozarēm un dažādām mērķgrupām – mūsu darbinieku, partneru, studentu vai kopīgu produktu pārdošanai.

Uzzināt vairāk

Pievienojies mūsu komandai un iedvesmojam kopā

Vai vēlies iedvesmot, motivēt un padarīt pasauli laimīgu? Mēs pastāvīgi meklējam foršus cilvēkus savai komandai:

  • Dizainerus, fotogrāfus, maketātājus ar kuriem kopā radītu iedvesmojošus produktus ar trakām, radošām idejām, kas iedvesmotu cilvēkus visā pasaulē.
  • Kas palīdz realizēt mūsu misiju – mārketinga speciālistus, ar kuriem kopā uzsākt jaunu tirgu apgūšanu, dalīties sociālajos medijos un atrast jaunus sadarbības partnerus – pārdevējus.
  • Un, protams, noliktavas darbiniekus, kas saliek kopā visus iedvesmojošos produktus un ar mīlestību nosūta tos mūsu klientiem.

Vai izklausās, ka šis ir tieši tas, ko tu vēlies?

Apskatiet mūsu vakances. Ja jūs tur nepamanījāt piemērotu, sūtiet mums vēstuli angļu valodā uz [email protected]

Skatīt vakances Nosūtīt e-pastu