Noteikumi un nosacījumi

Šo vietni pārvalda Seik OÜ. Visā vietnē termini “mēs”, “mēs” un “mūsu” attiecas uz Seik OÜ. Seik OÜ piedāvā šo vietni, tostarp visu informāciju, rīkus un pakalpojumus, kas pieejami no šīs vietnes jums, lietotājam, ar nosacījumu, ka jūs piekrītat visiem šeit norādītajiem noteikumiem, nosacījumiem, politikām un paziņojumiem. Apmeklējot mūsu vietni un/vai iegādājoties kaut ko no mums, jūs iesaistāties mūsu “Pakalpojumā” un piekrītat ievērot tālāk norādītos noteikumus un nosacījumus (“Pakalpojuma noteikumi”, “Noteikumi”), tostarp šos papildu noteikumus un nosacījumus un politikas. uz šo atsauci un/vai pieejams ar hipersaiti. Šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi attiecas uz visiem vietnes lietotājiem, tostarp bez ierobežojumiem lietotājiem, kuri ir pārlūkprogrammas, pārdevēji, klienti, tirgotāji un/vai satura atbalstītāji. Lūdzu, rūpīgi izlasiet šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus, pirms piekļūstat mūsu vietnei vai izmantojat to. Piekļūstot jebkurai vietnes daļai vai izmantojot to, jūs piekrītat ievērot šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Ja jūs nepiekrītat visiem šī līguma noteikumiem un nosacījumiem, jūs nedrīkstat piekļūt vietnei vai izmantot nekādus pakalpojumus. Ja šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi tiek uzskatīti par piedāvājumu, pieņemšana ir nepārprotami ierobežota ar šiem pakalpojumu sniegšanas noteikumiem. Uz visām jaunajām funkcijām vai rīkiem, kas tiek pievienoti pašreizējam veikalam, attiecas arī pakalpojumu sniegšanas noteikumi. Šajā lapā jebkurā laikā varat pārskatīt jaunāko pakalpojumu sniegšanas noteikumu versiju. Mēs paturam tiesības atjaunināt, mainīt vai aizstāt jebkuru šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu daļu, ievietojot atjauninājumus un/vai izmaiņas mūsu tīmekļa vietnē. Jūsu pienākums ir periodiski pārbaudīt, vai šajā lapā nav notikušas izmaiņas. Ja turpināsiet izmantot vietni vai piekļūt tai pēc izmaiņu publicēšanas, jūs piekrītat šīm izmaiņām.

TIEŠSAISTES VEIKALA NOTEIKUMI

Piekrītot šiem pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, jūs apliecināt, ka esat vismaz pilngadīgs savā dzīvesvietas štatā vai provincē vai ka esat pilngadīgs savā dzīvesvietas štatā vai provincē un esat mums devis jūsu piekrišana atļaut jebkuram no jūsu nepilngadīgajiem apgādājamajiem izmantot šo vietni. Jūs nedrīkstat izmantot mūsu produktus nelegāliem vai neatļautiem mērķiem, kā arī, izmantojot Pakalpojumu, jūs nedrīkstat pārkāpt jūsu jurisdikcijā esošos likumus (tostarp, bet ne tikai autortiesību likumus). Jūs nedrīkstat pārsūtīt nekādus tārpus vai vīrusus, vai jebkādu destruktīvu kodu. Ja tiek pārkāpts kāds no Noteikumiem, jūsu Pakalpojumi tiks nekavējoties pārtraukti.

VISPĀRĒJIE NOSACĪJUMI

Mēs paturam tiesības jebkura iemesla dēļ un jebkurā laikā atteikt pakalpojumu ikvienam. Jūs saprotat, ka jūsu saturs (neietverot kredītkartes informāciju) var tikt pārsūtīts nešifrēts un ietverts (a) pārsūtīšanas pa dažādiem tīkliem; un b) izmaiņas, lai atbilstu savienojošo tīklu vai ierīču tehniskajām prasībām un pielāgotos tām. Kredītkartes informācija vienmēr tiek šifrēta, veicot pārsūtīšanu pa tīkliem. Jūs piekrītat bez mūsu rakstiskas atļaujas reproducēt, nedublēt, nekopēt, nepārdot, tālākpārdot vai neizmantot nevienu Pakalpojuma daļu, Pakalpojuma izmantošanu vai piekļuvi Pakalpojumam vai jebkurai kontaktpersonai vietnē, ar kuras starpniecību pakalpojums tiek nodrošināts. . Šajā līgumā izmantotie virsraksti ir iekļauti tikai ērtības labad un neierobežos vai citādi neietekmēs šos noteikumus.

INFORMĀCIJAS PRECIZITĀTE, PILNĪGUMS UN LAICĪGUMS

Mēs neesam atbildīgi, ja šajā vietnē pieejamā informācija nav precīza, pilnīga vai aktuāla. Materiāls šajā vietnē ir paredzēts tikai vispārīgai informācijai, un to nevajadzētu paļauties vai izmantot kā vienīgo pamatu lēmumu pieņemšanai, neapspriežoties ar primārajiem, precīzākiem, pilnīgākiem vai savlaicīgākiem informācijas avotiem. Jebkāda paļaušanās uz materiālu šajā vietnē ir jūsu atbildība. Šajā vietnē var būt noteikta vēsturiska informācija. Vēsturiskā informācija noteikti nav aktuāla un tiek sniegta tikai uzziņai. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šīs vietnes saturu, taču mums nav pienākuma atjaunināt jebkādu informāciju mūsu vietnē. Jūs piekrītat, ka jūsu pienākums ir pārraudzīt izmaiņas mūsu vietnē.

PAKALPOJUMA UN CENU IZMAIŅAS

Mūsu produktu cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt vai pārtraukt Pakalpojumu (vai jebkuru tā daļu vai saturu) bez iepriekšēja brīdinājuma. Mēs neesam atbildīgi ne pret jums, ne pret kādu trešo pusi par jebkādām izmaiņām, cenas izmaiņām, apturēšanu vai pakalpojuma pārtraukšanu.

PRODUKTI VAI PAKALPOJUMI

Noteikti produkti vai pakalpojumi var būt pieejami tikai tiešsaistē, izmantojot vietni. Šiem produktiem vai pakalpojumiem var būt ierobežots daudzums, un tos var atgriezt vai apmainīt tikai saskaņā ar mūsu atgriešanas politiku. Mēs esam pielikuši visas pūles, lai pēc iespējas precīzāk parādītu mūsu preču krāsas un attēlus, kas parādās veikalā. Mēs nevaram garantēt, ka jūsu datora monitora displejs jebkura krāsa būs precīza. Mēs paturam tiesības, bet mums nav pienākuma, ierobežot mūsu produktu vai pakalpojumu pārdošanu jebkurai personai, ģeogrāfiskajam reģionam vai jurisdikcijai. Mēs varam izmantot šīs tiesības katrā gadījumā atsevišķi. Mēs paturam tiesības ierobežot jebkuru mūsu piedāvāto produktu vai pakalpojumu daudzumu. Visi produktu apraksti vai produktu cenas var tikt mainīti jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma pēc mūsu ieskatiem. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā pārtraukt jebkura produkta ražošanu. Jebkurš piedāvājums jebkuram produktam vai pakalpojumam, kas izteikts šajā vietnē, ir spēkā neesošs, ja tas ir aizliegts. Mēs negarantējam, ka jūsu iegādāto vai iegūto produktu, pakalpojumu, informācijas vai citu materiālu kvalitāte atbildīs jūsu cerībām vai ka visas Pakalpojumā esošās kļūdas tiks izlabotas.

RĒĶINU UN KONTA INFORMĀCIJAS PRECIZITĀTE

Mēs paturam tiesības atteikt jebkuru pasūtījumu, ko veicat pie mums. Mēs varam pēc saviem ieskatiem ierobežot vai atcelt iegādātos daudzumus vienai personai, mājsaimniecībai vai pasūtījumam. Šie ierobežojumi var ietvert pasūtījumus, kas veikti, izmantojot vienu un to pašu klienta kontu, to pašu kredītkarti un/vai pasūtījumus, kuriem tiek izmantota viena un tā pati norēķinu un/vai piegādes adrese. Gadījumā, ja mēs veicam izmaiņas vai atceļam pasūtījumu, mēs varam mēģināt jūs informēt, sazinoties ar e-pastu un/vai norēķinu adresi/tālruņa numuru, kas norādīts pasūtījuma veikšanas laikā. Mēs paturam tiesības ierobežot vai aizliegt pasūtījumus, kurus pēc mūsu sprieduma, šķiet, ir veikuši tirgotāji, tālākpārdevēji vai izplatītāji. Jūs piekrītat sniegt aktuālu, pilnīgu un precīzu informāciju par pirkumiem un konta informāciju par visiem mūsu veikalā veiktajiem pirkumiem. Jūs piekrītat nekavējoties atjaunināt savu kontu un citu informāciju, tostarp e-pasta adresi un kredītkaršu numurus un derīguma termiņus, lai mēs varētu pabeigt jūsu darījumus un sazināties ar jums pēc vajadzības. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izskatiet mūsu atgriešanas politiku.

IZVĒLES RĪKI

Mēs varam nodrošināt jums piekļuvi trešo pušu rīkiem, kurus mēs neuzraugām, nekontrolējam vai ievadām. Jūs atzīstat un piekrītat, ka mēs nodrošinām piekļuvi šādiem rīkiem “kā tie ir” un “kā pieejami” bez jebkādām garantijām, apliecinājumiem vai jebkāda veida nosacījumiem un bez jebkāda apstiprinājuma. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību, kas izriet no trešās puses izvēles rīku izmantošanas vai ir saistīta ar to. Jebkāda šajā vietnē piedāvāto izvēles rīku izmantošana ir pilnībā jūsu risks un pēc saviem ieskatiem, un jums ir jāpārliecinās, ka esat iepazinies ar noteikumiem, ar kuriem rīkus nodrošina attiecīgais(-ie) trešās puses pakalpojumu sniedzējs(-i), un apstipriniet tos. Mēs varam arī nākotnē piedāvāt jaunus pakalpojumus un/vai funkcijas, izmantojot vietni (tostarp jaunu rīku un resursu izlaišanu). Uz šādām jaunām funkcijām un/vai pakalpojumiem attiecas arī šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi.

TREŠO PUŠU SAITES

Noteikts saturs, produkti un pakalpojumi, kas pieejami, izmantojot mūsu Pakalpojumu, var ietvert materiālus no trešajām pusēm. Trešo pušu saites šajā vietnē var novirzīt jūs uz trešo pušu vietnēm, kas nav saistītas ar mums. Mēs neesam atbildīgi par satura vai precizitātes pārbaudi vai novērtēšanu, un mēs negarantējam un neuzņemamies nekādu atbildību vai atbildību par trešo pušu materiāliem vai vietnēm, vai par jebkādiem citiem trešo pušu materiāliem, produktiem vai pakalpojumiem. Mēs neesam atbildīgi par jebkādu kaitējumu vai zaudējumiem, kas saistīti ar preču, pakalpojumu, resursu, satura iegādi vai lietošanu vai jebkādiem citiem darījumiem, kas veikti saistībā ar trešo pušu vietnēm. Pirms jebkāda darījuma veikšanas, lūdzu, rūpīgi pārskatiet trešās puses politikas un praksi un pārliecinieties, vai tās saprotat. Sūdzības, pretenzijas, bažas vai jautājumi par trešo pušu produktiem ir jāadresē trešajai pusei.

LIETOTĀJU KOMENTĀRI, ATSAUKSMES UN CITI IESNIEGUMI

Ja pēc mūsu pieprasījuma jūs sūtāt noteiktus konkrētus iesniegumus (piemēram, konkursa darbus) vai bez mūsu pieprasījuma jūs sūtāt radošas idejas, ieteikumus, priekšlikumus, plānus vai citus materiālus tiešsaistē, pa e-pastu, pa pastu , vai citādi (kopā “komentāri”), jūs piekrītat, ka mēs jebkurā laikā bez ierobežojumiem varam rediģēt, kopēt, publicēt, izplatīt, tulkot un kā citādi izmantot jebkādā medijā jebkādus komentārus, ko jūs mums pārsūtāt. Mums nav un nebūs pienākuma (1) saglabāt jebkādus komentārus konfidenciāli; (2) maksāt kompensāciju par jebkādiem komentāriem; vai (3) atbildēt uz jebkādiem komentāriem. Mēs varam, bet mums nav pienākuma, pārraudzīt, rediģēt vai noņemt saturu, kas pēc mūsu ieskatiem ir nelikumīgs, aizskarošs, draudošs, apmelojošs, apmelojošs, pornogrāfisks, neķītrs vai citādi nosodāms vai pārkāpj jebkuras puses intelektuālo īpašumu vai šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus. . Jūs piekrītat, ka jūsu komentāri nepārkāps nevienas trešās puses tiesības, tostarp autortiesības, preču zīmju, privātuma, personības vai citas personiskās vai īpašumtiesības. Turklāt jūs piekrītat, ka jūsu komentāros nebūs apmelojoši vai citādi nelikumīgi, aizskaroši vai neķītri materiāli, kā arī netiks ietverti datori. vīrusu vai citu ļaunprātīgu programmatūru, kas varētu jebkādā veidā ietekmēt Pakalpojuma vai jebkuras saistītās vietnes darbību. Jūs nedrīkstat izmantot viltotu e-pasta adresi, izlikties par kādu citu, nevis sevi, vai citādi maldināt mūs vai trešās puses par komentāru izcelsmi. Jūs esat pilnībā atbildīgs par visiem jūsu komentāriem un to precizitāti. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību un neuzņemamies atbildību par jūsu vai jebkuras trešās puses publicētajiem komentāriem.

PERSONISKĀ INFORMĀCIJA

Jūsu personas informācijas iesniegšanu, izmantojot veikalu, regulē mūsu konfidencialitātes politika. Lai skatītu mūsu konfidencialitātes politiku.

KĻŪDAS, NEPRECIZITĀTES UN IZKLĀJUMI

Reizēm mūsu vietnē vai Pakalpojumā var būt informācija, kas satur drukas kļūdas, neprecizitātes vai izlaidumus, kas var būt saistīti ar produktu aprakstiem, cenām, akcijām, piedāvājumiem, produktu piegādes izmaksām, tranzīta laikiem un pieejamību. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma (tostarp pēc pasūtījuma iesniegšanas) labot kļūdas, neprecizitātes vai izlaidumus, kā arī mainīt vai atjaunināt informāciju vai atcelt pasūtījumus, ja kāda informācija Pakalpojumā vai jebkurā saistītā vietnē ir neprecīza. . Mēs neuzņemamies nekādu pienākumu atjaunināt, grozīt vai precizēt informāciju Pakalpojumā vai jebkurā saistītā tīmekļa vietnē, tostarp bez ierobežojuma informāciju par cenām, izņemot gadījumus, kad to pieprasa likums. Pakalpojumā vai jebkurā saistītā vietnē netiek lietots norādīts atjauninājums vai atsvaidzināšanas datums, kas norāda uz to, ka visa informācija Pakalpojumā vai jebkurā saistītā vietnē ir mainīta vai atjaunināta.

AIZLIEGTAS LIETOJUMS

Papildus citiem pakalpojumu sniegšanas noteikumos noteiktajiem aizliegumiem jums ir aizliegts izmantot vietni vai tās saturu: (a) jebkādiem nelikumīgiem nolūkiem; (b) aicināt citus veikt jebkādas nelikumīgas darbības vai piedalīties tajās; (c) pārkāpt jebkādus starptautiskus, federālus, provinču vai štatu noteikumus, noteikumus, likumus vai vietējos rīkojumus; (d) lai pārkāptu vai pārkāptu mūsu intelektuālā īpašuma tiesības vai citu personu intelektuālā īpašuma tiesības; (e) vajāt, ļaunprātīgi izmantot, apvainot, kaitēt, apmelot, nomelnot, noniecināt, iebiedēt vai diskriminēt dzimuma, seksuālās orientācijas, reliģijas, etniskās piederības, rases, vecuma, nacionālās izcelsmes vai invaliditātes dēļ; f) iesniegt nepatiesu vai maldinošu informāciju; (g) augšupielādēt vai pārsūtīt vīrusus vai jebkura cita veida ļaunprātīgu kodu, kas tiks vai var tikt izmantots jebkādā veidā, kas ietekmēs Pakalpojuma vai jebkuras saistītās vietnes, citu vietņu vai interneta funkcionalitāti vai darbību; (h) vākt vai izsekot citu personu personisko informāciju; (i) lai nosūtītu surogātpastu, pikšķerētu, pharm, ieganstu, zirneklētu, pārmeklētu vai skrāpētu; (j) jebkuram neķītram vai amorālam mērķim; vai (k) lai traucētu vai apietu Pakalpojuma vai jebkuras saistītās vietnes, citu vietņu vai interneta drošības elementus. Mēs paturam tiesības pārtraukt jūsu Pakalpojuma vai jebkuras saistītās vietnes lietošanu, ja tiek pārkāpti aizliegtie lietojumi.

GARANTIJAS ATRUNA, ATBILDĪBAS IEROBEŽOJUMI

Mēs negarantējam, nepārstāvam un negarantējam, ka mūsu pakalpojuma izmantošana būs nepārtraukta, savlaicīga, droša vai bez kļūdām. Mēs negarantējam, ka rezultāti, ko var iegūt, izmantojot pakalpojumu, būs precīzi vai uzticami. Jūs piekrītat, ka laiku pa laikam mēs varam izņemt pakalpojumu uz nenoteiktu laiku vai atcelt pakalpojumu jebkurā laikā bez jums iepriekšēja brīdinājuma. Jūs nepārprotami piekrītat, ka pakalpojuma izmantošanu vai nespēju izmantot uzņematies tikai un vienīgi jūs. Pakalpojums un visi produkti un pakalpojumi, kas jums tiek piegādāti, izmantojot pakalpojumu, tiek nodrošināti (izņemot gadījumus, kad mēs esam skaidri norādījuši) jūsu lietošanai “tāds, kāds ir” un “kā pieejams”, bez jebkāda veida apliecinājuma, garantijām vai nosacījumiem, ne skaidriem, ne netieši, tostarp visas netiešās garantijas vai nosacījumi par piemērotību tirdzniecībai, tirdzniecībai piemērotā kvalitāte, piemērotība noteiktam mērķim, izturība, īpašumtiesības un tiesību nepārkāpšana. Seik OÜ, mūsu direktori, amatpersonas, darbinieki, saistītie uzņēmumi, aģenti, darbuzņēmēji, praktikanti, piegādātāji, pakalpojumu sniedzēji vai licences devēji nekādā gadījumā nav atbildīgi par jebkādiem ievainojumiem, zaudējumiem, prasījumiem vai jebkādu tiešu, netiešu, nejaušu, sodu, īpašu, vai jebkāda veida izrietošus zaudējumus, tostarp, bez ierobežojuma, zaudēto peļņu, zaudētos ieņēmumus, zaudētos ietaupījumus, datu zudumus, aizstāšanas izmaksas vai jebkādus līdzīgus zaudējumus, kas izriet no līguma, deliktu (tostarp nolaidības), stingras atbildības vai citādi, kas izriet no par to, kā jūs izmantojat jebkuru pakalpojumu vai jebkuru produktu, kas iegādāts, izmantojot pakalpojumu, vai par jebkuru citu pretenziju, kas jebkādā veidā saistīta ar pakalpojuma vai jebkura produkta lietošanu, tostarp, bet ne tikai, jebkura satura kļūdas vai izlaidumi, vai jebkāda veida zaudējumiem vai bojājumiem, kas radušies, izmantojot pakalpojumu vai jebkādu saturu (vai produktu), kas publicēts, pārsūtīts vai citādi darīts pieejams, izmantojot pakalpojumu, pat ja tiek informēts par šādu iespēju. Tā kā dažās valstīs vai jurisdikcijās nav atļauts izslēgt vai ierobežot atbildību par izrietošiem vai nejaušiem bojājumiemes šādos štatos vai jurisdikcijās mūsu atbildība ir ierobežota maksimāli likumā atļautajā apmērā.

ATLĪDZINĀŠANA

Jūs piekrītat atlīdzināt, aizstāvēt un turēt nekaitīgus Seik OÜ un mūsu mātesuzņēmumiem, meitasuzņēmumiem, saistītajiem uzņēmumiem, partneriem, virsniekiem, direktoriem, aģentiem, līgumslēdzējiem, licences devējiem, pakalpojumu sniedzējiem, apakšuzņēmējiem, piegādātājiem, praktikantiem un darbiniekiem, nekaitīgiem pret jebkādām prasībām vai jebkuras trešās puses prasības, tostarp saprātīgas advokātu honorārus, sakarā ar šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu vai dokumentu, kas tajos ir iekļauts ar atsauci, pārkāpumu, vai jūs pārkāpjat jebkuru likumu vai trešās puses tiesības.

ATŠĶIRAMĪBA

Gadījumā, ja kāds šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu nosacījums tiek atzīts par nelikumīgu, spēkā neesošu vai neizpildāmu, šāds noteikums tomēr ir izpildāms, ciktāl to pieļauj piemērojamie tiesību akti, un tiek uzskatīts, ka neizpildāmā daļa ir atdalīta no šiem pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, šāda noteikšana neietekmē citu atlikušo noteikumu spēkā esamību un izpildāmību.

MAKSĀJUMA VEIDI

Mēs izmantojam trešo pušu nodrošinātos maksājumu veidus. Jūs varat norēķināties par apstiprinātajiem pasūtījumiem vietnē, izmantojot dažādus maksājuma veidus. Izmantojot Kevinu, varat maksāt eiro. tiešo maksājumu saites (Igaunijā: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay un Liisi ID) un Paypal un Stripe kredītkartes (MasterCard, Visa, American Express). Mēs pārsūtīsim nepieciešamo personas informāciju, lai veiktu maksājumu, pilnvarotajam apstrādātājam (Maksekeskus AS, Paypal vai Stripe).

 

PIEGĀDES LAIKS

VISA PLAŠĀ PASAULE

Piegādes laiks ES un Apvienotajā Karalistē ir aptuveni 2–7 darba dienas. Vispasaules piegādes laiks vairumā gadījumu ir līdz 14 dienām. Piegāde uz Ķīnu var aizņemt nedaudz ilgāku laiku. Esi pacietīgs. Esiet stiprs.

IGUNIJA

Izmantojam Smartpost, Venipak, DPD un Omniva pakomātus. Sūtījums nonāks jūsu izvēlētajā terminālī 1-3 darba dienu laikā.

ATGRIEŠANA

Ja kāda iemesla dēļ neesat apmierināts ar savu produktu, varat to atgriezt, lai saņemtu atmaksu 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Tomēr mēs nevaram pieņemt produktus, kas ir izmantoti, ļaunprātīgi izmantoti vai pārveidoti. Mēs atmaksāsim cenu, par kādu iegādājāties preci. Lūk, kā to izdarīt: nosūtiet e-pasta ziņojumu uz [email protected] ar nosaukumu “Atgriešana”, pierakstiet savu “pasūtījuma ID” un atgriešanas iemeslu, pēc tam nosūtiet mums preci(-es), kuru(-es) vēlaties atgriezt. Mēs iesakām nosūtīt atpakaļ atgriešanos kopā ar apdrošināšanu un iegūt pasta izdevumu apliecinājumu. Atkarībā no jūsu atrašanās vietas un izmantotā pasta pakalpojuma parasti var paiet līdz 14 darbadienām, līdz atgriešana tiek piegādāta mums atpakaļ. Atgriešanas apstrāde pēc saņemšanas aizņem apmēram 5 darbadienas. Piegādes un apstrādes izmaksas netiek atmaksātas. Mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu, tiklīdz būsim saņēmuši jūsu atgriešanos sākotnējā stāvoklī, un piemērosim atmaksu, izmantojot sākotnējo maksājuma veidu.

PĀRTRAUKŠANA

Pušu saistības un saistības, kas radušās pirms līguma izbeigšanas datuma, visiem nolūkiem paliek spēkā arī pēc šī līguma izbeigšanas. Šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi ir spēkā, ja vien un kamēr tos nepārtraucat jūs vai mēs. Jūs varat izbeigt šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus jebkurā laikā, paziņojot mums, ka vairs nevēlaties izmantot mūsu Pakalpojumus, vai kad pārtraucat izmantot mūsu vietni. Ja pēc mūsu vienīgā sprieduma jūs nepildāt vai mums ir aizdomas, ka neesat ievērojis kādu no šiem pakalpojumu sniegšanas noteikumu noteikumiem, mēs arī varam izbeigt šo līgumu jebkurā laikā bez brīdinājuma, un jūs paliksit atbildīgs par visām maksājamām summām. līdz izbeigšanas datumam, ieskaitot; un/vai attiecīgi var liegt jums piekļuvi mūsu Pakalpojumiem (vai jebkurai to daļai).

VISS LĪGUMS

Ja mēs neizmantojam vai neīstenojam kādas šajos pakalpojumu sniegšanas noteikumos paredzētās tiesības vai nosacījumus, tas nenozīmē atteikšanos no šādām tiesībām vai noteikuma. Šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi un visas politikas vai darbības noteikumi, ko mēs ievietojām šajā vietnē vai attiecībā uz Pakalpojumu, veido visu vienošanos un saprašanos starp jums un mums un regulē jūsu Pakalpojuma lietošanu, aizstājot jebkādus iepriekšējus vai vienlaicīgus līgumus, paziņojumus un priekšlikumus. , mutiski vai rakstiski, starp jums un mums (tostarp, bet ne tikai, jebkuras iepriekšējās pakalpojumu sniegšanas noteikumu versijas). Jebkādas neskaidrības šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu interpretācijā netiek interpretētas pret projekta izstrādātāju pusi.

ATTĪSTĪBAS TIESĪBAS

Šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus un visus atsevišķus līgumus, ar kuriem mēs jums sniedzam Pakalpojumus, regulē un interpretē Igaunijas Harjumaa likumi.

IZMAIŅAS PAKALPOJUMU NOSACĪJUMIEM

Šajā lapā jebkurā laikā varat pārskatīt jaunāko pakalpojumu sniegšanas noteikumu versiju. Mēs paturam tiesības pēc saviem ieskatiem atjaunināt, mainīt vai aizstāt jebkuru šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu daļu, ievietojot atjauninājumus un izmaiņas mūsu vietnē. Jūsu pienākums ir periodiski pārbaudīt mūsu vietnir izmaiņas. Jūsu turpmāka mūsu tīmekļa vietnes vai pakalpojuma izmantošana vai piekļuve tai pēc jebkādu izmaiņu publicēšanas šajos pakalpojumu sniegšanas noteikumos nozīmē šo izmaiņu piekrišanu.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Jautājumi par pakalpojumu sniegšanas noteikumiem ir jānosūta mums uz [email protected]

Seik OÜ Parda 3/5/7, 10151 Tallina, Igaunija E-pasts: [email protected] Tālrunis: +372 54 200 304

Reģistrācijas kods: 12921231 PVN Nr.: EE101925398

 

——–

Oriģinālais teksts angļu valodā. Ja termini atšķiras, angļu valodas versija ir pareiza

Orginal text in english. When terms are different, then the English version is correct

This website is operated by Seik OÜ. Throughout the site, the terms “we”, “us” and “our” refer to Seik OÜ. Seik OÜ offers this website, including all information, tools and services available from this site to you, the user, conditioned upon your acceptance of all terms, conditions, policies and notices stated here. By visiting our site and/ or purchasing something from us, you engage in our “Service” and agree to be bound by the following terms and conditions (“Terms of Service”, “Terms”), including those additional terms and conditions and policies referenced herein and/or available by hyperlink. These Terms of Service apply to all users of the site, including without limitation users who are browsers, vendors, customers, merchants, and/ or contributors of content. Please read these Terms of Service carefully before accessing or using our website. By accessing or using any part of the site, you agree to be bound by these Terms of Service. If you do not agree to all the terms and conditions of this agreement, then you may not access the website or use any services. If these Terms of Service are considered an offer, acceptance is expressly limited to these Terms of Service. Any new features or tools which are added to the current store shall also be subject to the Terms of Service. You can review the most current version of the Terms of Service at any time on this page. We reserve the right to update, change or replace any part of these Terms of Service by posting updates and/or changes to our website. It is your responsibility to check this page periodically for changes. Your continued use of or access to the website following the posting of any changes constitutes acceptance of those changes.

ONLINE STORE TERMS

By agreeing to these Terms of Service, you represent that you are at least the age of majority in your state or province of residence, or that you are the age of majority in your state or province of residence and you have given us your consent to allow any of your minor dependents to use this site. You may not use our products for any illegal or unauthorized purpose nor may you, in the use of the Service, violate any laws in your jurisdiction (including but not limited to copyright laws). You must not transmit any worms or viruses or any code of a destructive nature. A breach or violation of any of the Terms will result in an immediate termination of your Services.

GENERAL CONDITIONS

We reserve the right to refuse service to anyone for any reason at any time. You understand that your content (not including credit card information), may be transferred unencrypted and involve (a) transmissions over various networks; and (b) changes to conform and adapt to technical requirements of connecting networks or devices. Credit card information is always encrypted during transfer over networks. You agree not to reproduce, duplicate, copy, sell, resell or exploit any portion of the Service, use of the Service, or access to the Service or any contact on the website through which the service is provided, without express written permission by us. The headings used in this agreement are included for convenience only and will not limit or otherwise affect these Terms.

ACCURACY, COMPLETENESS AND TIMELINESS OF INFORMATION

We are not responsible if information made available on this site is not accurate, complete or current. The material on this site is provided for general information only and should not be relied upon or used as the sole basis for making decisions without consulting primary, more accurate, more complete or more timely sources of information. Any reliance on the material on this site is at your own risk. This site may contain certain historical information. Historical information, necessarily, is not current and is provided for your reference only. We reserve the right to modify the contents of this site at any time, but we have no obligation to update any information on our site. You agree that it is your responsibility to monitor changes to our site.

MODIFICATIONS TO THE SERVICE AND PRICES

Prices for our products are subject to change without notice. We reserve the right at any time to modify or discontinue the Service (or any part or content thereof) without notice at any time. We shall not be liable to you or to any third-party for any modification, price change, suspension or discontinuance of the Service.

PRODUCTS OR SERVICES

Certain products or services may be available exclusively online through the website. These products or services may have limited quantities and are subject to return or exchange only according to our Return Policy. We have made every effort to display as accurately as possible the colors and images of our products that appear at the store. We cannot guarantee that your computer monitor’s display of any color will be accurate. We reserve the right, but are not obligated, to limit the sales of our products or Services to any person, geographic region or jurisdiction. We may exercise this right on a case-by-case basis. We reserve the right to limit the quantities of any products or services that we offer. All descriptions of products or product pricing are subject to change at anytime without notice, at the sole discretion of us. We reserve the right to discontinue any product at any time. Any offer for any product or service made on this site is void where prohibited. We do not warrant that the quality of any products, services, information, or other material purchased or obtained by you will meet your expectations, or that any errors in the Service will be corrected.

ACCURACY OF BILLING AND ACCOUNT INFORMATION

We reserve the right to refuse any order you place with us. We may, in our sole discretion, limit or cancel quantities purchased per person, per household or per order. These restrictions may include orders placed by or under the same customer account, the same credit card, and/or orders that use the same billing and/or shipping address. In the event that we make a change to or cancel an order, we may attempt to notify you by contacting the e-mail and/or billing address/phone number provided at the time the order was made. We reserve the right to limit or prohibit orders that, in our sole judgment, appear to be placed by dealers, resellers or distributors. You agree to provide current, complete and accurate purchase and account information for all purchases made at our store. You agree to promptly update your account and other information, including your email address and credit card numbers and expiration dates, so that we can complete your transactions and contact you as needed. For more detail, please review our Returns Policy.

OPTIONAL TOOLS

We may provide you with access to third-party tools over which we neither monitor nor have any control nor input. You acknowledge and agree that we provide access to such tools ”as is” and “as available” without any warranties, representations or conditions of any kind and without any endorsement. We shall have no liability whatsoever arising from or relating to your use of optional third-party tools. Any use by you of optional tools offered through the site is entirely at your own risk and discretion and you should ensure that you are familiar with and approve of the terms on which tools are provided by the relevant third-party provider(s). We may also, in the future, offer new services and/or features through the website (including, the release of new tools and resources). Such new features and/or services shall also be subject to these Terms of Service.

THIRD-PARTY LINKS

Certain content, products and services available via our Service may include materials from third-parties. Third-party links on this site may direct you to third-party websites that are not affiliated with us. We are not responsible for examining or evaluating the content or accuracy and we do not warrant and will not have any liability or responsibility for any third-party materials or websites, or for any other materials, products, or services of third-parties. We are not liable for any harm or damages related to the purchase or use of goods, services, resources, content, or any other transactions made in connection with any third-party websites. Please review carefully the third-party’s policies and practices and make sure you understand them before you engage in any transaction. Complaints, claims, concerns, or questions regarding third-party products should be directed to the third-party.

USER COMMENTS, FEEDBACK AND OTHER SUBMISSIONS

If, at our request, you send certain specific submissions (for example contest entries) or without a request from us you send creative ideas, suggestions, proposals, plans, or other materials, whether online, by email, by postal mail, or otherwise (collectively, ‘comments’), you agree that we may, at any time, without restriction, edit, copy, publish, distribute, translate and otherwise use in any medium any comments that you forward to us. We are and shall be under no obligation (1) to maintain any comments in confidence; (2) to pay compensation for any comments; or (3) to respond to any comments. We may, but have no obligation to, monitor, edit or remove content that we determine in our sole discretion are unlawful, offensive, threatening, libelous, defamatory, pornographic, obscene or otherwise objectionable or violates any party’s intellectual property or these Terms of Service. You agree that your comments will not violate any right of any third-party, including copyright, trademark, privacy, personality or other personal or proprietary right. You further agree that your comments will not contain libelous or otherwise unlawful, abusive or obscene material, or contain any computer virus or other malware that could in any way affect the operation of the Service or any related website. You may not use a false e-mail address, pretend to be someone other than yourself, or otherwise mislead us or third-parties as to the origin of any comments. You are solely responsible for any comments you make and their accuracy. We take no responsibility and assume no liability for any comments posted by you or any third-party.

PERSONAL INFORMATION

Your submission of personal information through the store is governed by our Privacy Policy. To view our Privacy Policy.

ERRORS, INACCURACIES AND OMISSIONS

Occasionally there may be information on our site or in the Service that contains typographical errors, inaccuracies or omissions that may relate to product descriptions, pricing, promotions, offers, product shipping charges, transit times and availability. We reserve the right to correct any errors, inaccuracies or omissions, and to change or update information or cancel orders if any information in the Service or on any related website is inaccurate at any time without prior notice (including after you have submitted your order). We undertake no obligation to update, amend or clarify information in the Service or on any related website, including without limitation, pricing information, except as required by law. No specified update or refresh date applied in the Service or on any related website, should be taken to indicate that all information in the Service or on any related website has been modified or updated.

PROHIBITED USES

In addition to other prohibitions as set forth in the Terms of Service, you are prohibited from using the site or its content: (a) for any unlawful purpose; (b) to solicit others to perform or participate in any unlawful acts; (c) to violate any international, federal, provincial or state regulations, rules, laws, or local ordinances; (d) to infringe upon or violate our intellectual property rights or the intellectual property rights of others; (e) to harass, abuse, insult, harm, defame, slander, disparage, intimidate, or discriminate based on gender, sexual orientation, religion, ethnicity, race, age, national origin, or disability; (f) to submit false or misleading information; (g) to upload or transmit viruses or any other type of malicious code that will or may be used in any way that will affect the functionality or operation of the Service or of any related website, other websites, or the Internet; (h) to collect or track the personal information of others; (i) to spam, phish, pharm, pretext, spider, crawl, or scrape; (j) for any obscene or immoral purpose; or (k) to interfere with or circumvent the security features of the Service or any related website, other websites, or the Internet. We reserve the right to terminate your use of the Service or any related website for violating any of the prohibited uses.

DISCLAIMER OF WARRANTIES; LIMITATION OF LIABILITY

We do not guarantee, represent or warrant that your use of our service will be uninterrupted, timely, secure or error-free. We do not warrant that the results that may be obtained from the use of the service will be accurate or reliable. You agree that from time to time we may remove the service for indefinite periods of time or cancel the service at any time, without notice to you. You expressly agree that your use of, or inability to use, the service is at your sole risk. The service and all products and services delivered to you through the service are (except as expressly stated by us) provided ‘as is’ and ‘as available’ for your use, without any representation, warranties or conditions of any kind, either express or implied, including all implied warranties or conditions of merchantability, merchantable quality, fitness for a particular purpose, durability, title, and non-infringement. In no case shall Seik OÜ, our directors, officers, employees, affiliates, agents, contractors, interns, suppliers, service providers or licensors be liable for any injury, loss, claim, or any direct, indirect, incidental, punitive, special, or consequential damages of any kind, including, without limitation lost profits, lost revenue, lost savings, loss of data, replacement costs, or any similar damages, whether based in contract, tort (including negligence), strict liability or otherwise, arising from your use of any of the service or any products procured using the service, or for any other claim related in any way to your use of the service or any product, including, but not limited to, any errors or omissions in any content, or any loss or damage of any kind incurred as a result of the use of the service or any content (or product) posted, transmitted, or otherwise made available via the service, even if advised of their possibility. Because some states or jurisdictions do not allow the exclusion or the limitation of liability for consequential or incidental damages, in such states or jurisdictions, our liability shall be limited to the maximum extent permitted by law.

INDEMNIFICATION

You agree to indemnify, defend and hold harmless Seik OÜ and our parent, subsidiaries, affiliates, partners, officers, directors, agents, contractors, licensors, service providers, subcontractors, suppliers, interns and employees, harmless from any claim or demand, including reasonable attorneys’ fees, made by any third-party due to or arising out of your breach of these Terms of Service or the documents they incorporate by reference, or your violation of any law or the rights of a third-party.

SEVERABILITY

In the event that any provision of these Terms of Service is determined to be unlawful, void or unenforceable, such provision shall nonetheless be enforceable to the fullest extent permitted by applicable law, and the unenforceable portion shall be deemed to be severed from these Terms of Service, such determination shall not affect the validity and enforceability of any other remaining provisions.

PAYMENT METHODS

We use payment methods provided by third parties. You can pay for confirmed orders on the website via different payment methods. You can pay in Euros using Kevin. direct payment links (In Estonia: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay and Liisi ID) and Paypal and Stripe credit cards (MasterCard, Visa, American Express). We will transfer needed personal information to make the payment to the authorized processor (Maksekeskus AS, Paypal or Stripe).

 

DELIVERY TIMES

THE WHOLE WIDE WORLD

The delivery time inside the EU and in the UK is around 2-7 working days. The worldwide delivery time is up to 14 days in most cases. Shipping to China may take a bit longer. Be patient. Be strong.

ESTONIA

We use Smartpost, Venipak, DPD and Omniva parcel terminals. The parcel will reach your selected terminal within 1-3 working days.

RETURNS

If, for a reason, you are not satisfied with your product, you may return it for a refund within 14 days of receiving your order. However, we can’t accept products that have been used, abused or altered. We will refund the price you purchased your item at. Here’s how: Send an email to [email protected] titled “Return” write down your “order ID” and reason for return, then send us the item(s) you would like to return. We recommend that you send back your return with insurance and obtain proof of postage. It can usually take up to 14 working days for your return to be delivered back to us, depending on your location and which postal service you use. Returns take approximately 5 business days to be processed once received. Shipping and handling charges are not refundable. We will send you an email as soon as we’ve received your return in its original condition and apply your refund to your original payment method.

TERMINATION

The obligations and liabilities of the parties incurred prior to the termination date shall survive the termination of this agreement for all purposes. These Terms of Service are effective unless and until terminated by either you or us. You may terminate these Terms of Service at any time by notifying us that you no longer wish to use our Services, or when you cease using our site. If in our sole judgment you fail, or we suspect that you have failed, to comply with any term or provision of these Terms of Service, we also may terminate this agreement at any time without notice and you will remain liable for all amounts due up to and including the date of termination; and/or accordingly may deny you access to our Services (or any part thereof).

ENTIRE AGREEMENT

The failure of us to exercise or enforce any right or provision of these Terms of Service shall not constitute a waiver of such right or provision. These Terms of Service and any policies or operating rules posted by us on this site or in respect to The Service constitutes the entire agreement and understanding between you and us and govern your use of the Service, superseding any prior or contemporaneous agreements, communications and proposals, whether oral or written, between you and us (including, but not limited to, any prior versions of the Terms of Service). Any ambiguities in the interpretation of these Terms of Service shall not be construed against the drafting party.

GOVERNING LAW

These Terms of Service and any separate agreements whereby we provide you Services shall be governed by and construed in accordance with the laws of Harjumaa, Estonia.

CHANGES TO TERMS OF SERVICE

You can review the most current version of the Terms of Service at any time at this page. We reserve the right, at our sole discretion, to update, change or replace any part of these Terms of Service by posting updates and changes to our website. It is your responsibility to check our website periodically for changes. Your continued use of or access to our website or the Service following the posting of any changes to these Terms of Service constitutes acceptance of those changes.

CONTACT INFORMATION

Questions about the Terms of Service should be sent to us at [email protected]

Seik OÜ Parda 3/5/7, 10151 Tallinn, Estonia E-mail: [email protected] Telefon: +372 54 200 304

Registration code: 12921231 VAT nr: EE101925398