ČETRI SOĻI, LAI IEDVESMOTU KATRU DIENU

.

Izpildiet četrus vienkāršus soļus un esiet laimīgi visu gadu. Dalieties ar citiem un ļaujiet cilvēkiem ap sevi un visā pasaulē būt laimīgiem.

IZVEIDO KĀDAM ĪPAŠU DĀVANU

 

IEDVESMO VIŅUS DARĪT LABU

 

LABI DARBI MOTIVĒ CITUS

 

CILVĒKI KĻŪST LAIMĪGĀKI

 

 

Kļūsti par mūsu zīmola vēstnesi

 

PIESAKIES JAU TAGAD

un saņem jaunākos produktus bez maksas vai ar atlaidi 

 

 

VAIRĀK IDEJU, KĀ REKLAMĒT PRODUKTUS

Izveidojiet #laimigaiskalendars izaicinājumu

Katrai kalendāra dienai ir pievienots viens iedvesmas uzdevums, ko varat veikt un publicēt savā Instagram stāstā vai prrofilā. Paveiciet šo uzdevumu, aplieciniet to ar attēlu un dalieties, izmantojot #hlaimigaiskalendars @mansseiks. Mēs nosūtīsim jums sīkāku informāciju e-pastā.

Novietojiet kalendāru savās mājās

Novietojiet lAIMĪGO Kalendāru uz sava rakstāmgalga vai pie sienas un iedvesmojieties katru dienu. Uzņemiet iedvesmojošas bildes un neaizmirstiet atzīmēt mūs #laimigaiskalendars @mansseiks

organizējiet konkursus

Izlozējiet balvu starp saviem sekotājiem. Ļaujiet viņiem atzīmēt cilvēkus, komentēt pēdējo lietu, kas viņus iepriecināja, vai pēdējo labo darbu, ko viņi izdarīja. Esiet radoši. Noslēgumā sniedziet mums informāciju par balvu ieguvējiem, un mēs nosūtīsim Laimīgo Kalendāru uzvarētājam.

.

IZVEIDOJIET SAVU ĪPAŠO KALENDĀRU

Būtu lieliski izdalīt saviem faniem Laimīgo kalendāru ar Jūsu attēliem un dizainu. Mēs izgatavosim kalendāru ar Jūsu dizainu – 12 Jūsu piedzīvojumu attēli vai iedvesmojoši citāti. Jūsu iespēja ļaut vaļu radošumam. Ja esi ieinteresēts, lūdzu, sazinies ar mums [email protected]

 

Vēlies pievienoties?

Sadarbojoties, darīsim cilvēkus ap mums laimīgus. Reģistrējieties kā digitāla satura autora partneris jau šodien.

KĻŪT PAR MŪSU INFLUENCERI