Ieteikumi un padomi – kā uzņemt dienā nepieciešamo ūdens daudzumu?

Ikviens no mums zina, ka cilvēkam dienā ir jāizdzer vismaz 2 l ūdens. Bet kā to veicināt kā ikdienas ieradumu? Lūk, daži padomi un triki, kā panākt vēlamo rezultātu:

 1. Sporto!
  Ikdienas treniņi ir lielisks veids kā izdzert vairāk ūdens, jo treniņu laikā organisms to prasa pats. Tavs vienīgais uzdevums ir atcerēties paņemt līdzi ūdens pudeli.
 2. Uzstādi sev dienas mērķi!
  Tas ir kā darba uzdevums, kuru noteikti ir jāizpilda, piemēram, uzliec sev par mērķi izdzert trīs glāzes ūdens pirms pusdienām. Un vēl trīs glāzes pirms dodies mājās. Šādus mazos uzdevumus tu pavisam vienkārši vari pielāgot savam dienas ritmam.
 3. Uzlabo garšu!
  Lai ko nedaudz pamainītu un padarītu procesu interesantāku, tu vari papildināt ūdeni ar dažādām garšām. Piemēram, pievienot ūdenim piparmētru lapiņas, gurķu vai greipfrūta šķēlītes. Tā tu ne tikai atsvaidzināsi savas garšas kārpiņas, bet arī papildināsi ūdeni ar vitamīniem.
 4. Modinātājs kā atgādinātājs!
  Pavisam vienkāršs un ļoti efektīvs veids ir modinātājs telefonā, kurš ik pa brīdim tev atgādina padzerties.
 5. Turi ūdens pudeli vienmēr pa rokai!
  Dzeršana no pudeles ir lielisks un ērts veids kā palielināt nepieciešamā ūdens daudzumu organismā. Ņem to līdzi visur, turi pa rokai un arī katru reizi, kad skatiens apstājas pie pudeles – padzeries ūdeni! Turklāt, interesanta ūdens pudele var būt laba motivācija ūdens dzeršanai gan pieaugušajiem, gan bērniem.

SEIK dizaina ūdens pudeles palīdzēs tev gan izdzert dienas laikā vairāk ūdens, gan būs lielisks dizaina elements uz tava galda. Saukļi uz tām iedvesmos tevi sasniegt savus sapņus.