10 VALENTĪNDIENAS RANDIŅU IDEJAS, LAI UZTURĒTU ATTIECĪBĀS DZIRKSTI

Mums ir 10 īpašas Valentīndienas randiņu idejas jums diviem!

Kad pēdējo reizi devāties uz randiņu ar mīļoto cilvēku vai devāties aizraujošā piedzīvojumā? Ir grūti nākt klajā ar īpašām idejām, taču ir svarīgi saglabāt dzirksti straujajā dzīves ritmā. Vai atceraties savu pirmo randiņu un uztraukumu? Valentīndienas priekšvakarā izjūtiet visas emocijas, it kā tikko būtu satikušies un iemīlējušies. Šeit ir 10 Valentīna dienas randiņu idejas no grāmatas “100 lietas, kas katram pārim būtu jāizdara”.

10 NEDAUDZ ATŠĶIRĪGAS IDEJAS VALENTĪNDIENAS RANDIŅIEM

❤️❤️❤️

1. ATGRIEZIETIES VIETĀ, KUR NOTIKA JŪSU PIRMAIS SKŪPSTS.

Jūs droši vien atceraties to brīdi, kad laiks apstājās un ap jums lidinājās tauriņi. Apmeklējiet vietu, kur jūs pirmo reizi skūpstījāties un izdzīvojiet šīs emocijas no jauna. Tas ir ideāls brīdis, lai pārdomātu, cik tālu esat tikuši kopā.

2. SALIECIET KOPĀ KĀDU MĒBELI, NEIZMANTOJOT INSTRUKCIJU

Iespējams, jūs to jau esat piedzīvojuši… ja nē, pārbaudiet savas attiecības. Vispirms mēģiniet kopīgi izvēlēties jaunu mēbeli, kas jums abiem patīk, un pēc tam mēģiniet to salikt kopā. Vai jūs to varat salikt kopā bez cīņas?

3. ORGANIZĒJIET SACENSĪBAS

Sarīkojiet pilnīgi nejaušu un ļoti dīvainas sacensības. Sacentieties papīra lidmašīnas locīšanā, burbuļa pūšanā vai videospēles spēlēšanā. Kurš no jums ir vairāk apņēmības pilns uzvarēt?

4. APMEKLĒJIET KINO UN SĒDIET PĒDĒJĀ RINDĀ.

Iztēlojieties, ka filmējaties vecmodīgā romantiskā filmā un dodieties uz kino. Izvēlieties pēdējo rindu un noskatīties filmu. Tā ir ideja randiņam, kas šķiet novecojusi un ikdienišķa, bet jums to noteikti vajadzētu kaut reizi dzīvē izmēģināt!

5. PIEDALĪTIES SPORTISKĀ AKTIVITĀTĒ.

Izmēģiniet ko pavisam jaunu vai izvēlēties sev kādu mīļu aktivitāti. Tas uzlabos jūsu garastāvokli un jūsu ķermenis jums pateiksies – īpaši, ja pēdējā laikā esat pieraduši vienkārši skatīties televizoru un gulšņāt uz dīvāna kopā.

6. UZŅEMIET JAUTRAS FOTOGRĀFIJAS FOTO KABĪNĒ.

Iztēlojieties, ka esat iemīlējušies pusaudži, un sēdiet kopā fotostūrītī, taisot smieklīgas sejas vai pat uzņemot vienu skūpsta fotoattēlu. Smiekli ir garantēti katru reizi, kad pēc tam aplūkosiet šīs bildes.

7. ĢĒRBIETIES TĀ, KĀ ĢĒRBĀS JŪSU VECĀKI JŪSU VECUMĀ.

Aplūkojiet vecās vecāku fotogrāfijas, pāršķirstiet viņu garderobi vai dodieties uz veikalu un izvēlieties apģērbu viens otram. Uzņemiet kopīgu fotoattēlu.

8. APSKATIET BĒRNĪBAS VIETAS.

Vai jūs kā pieaugušie esat atgriezušies savas bērnības vietās? Parādiet viens otram savas mīļākās vietas no bērnības – bērnudārzu, skolu vai vietu, kur jūs esat darījuši kādas blēņas.

9. ATSTĀJIET MAZAS DZELTENUS PAPĪRA ZĪMĪTES DAŽĀDĀS VIETĀS.

Uzraksti labus vēlējumus, aizraujošu izaicinājumu vai jautājumu uz papīra. Tas jūs satuvinās un palīdzēs uzturēt attiecībās dzirksti. Kāda varētu būt dīvainākā vieta, kur atstāt ziņu savam partnerim?

10. IZSLĒDZIET TELEFONUS

Mūsdienu pasaulē tas ir ļoti svarīgi! Ik dienas pat 5 minūtes veltot partnerim 100 % savas uzmanības, varat izvairīties no strīdiem.

❤️❤️

Kāda ir bijusi jūsu abu neaizmirstamākā un piedzīvojumiem bagātākā randiņu ideja? Radiet neaizmirstamus mirkļus, kurus atcerēties nākotnē! Šīs un vēl 90 citas idejas randiņiem apkopotas mūsu grāmatā “100 lietas, kas katram pārim būtu jāizdara”. Vai varat pieņemt izaicinājumu un veikt visus 100 uzdevumus?

(Apskatīt grāmatu)

Vairāk Valentīndienas dāvanu mīļotajam atradīsi ŠEIT.