[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column width=”1/2″]

  [/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

  Aizpildiet pieteikumu

  SEIK ir atbalstījis daudz dažādu projektu, sākot no skolu talantu konkursiem līdz pat valsts mēroga konkursiem un ziedojumiem. Mēs vēlamies iedvesmot cilvēkus darīt labu un būt laimīgiem.

   

  Mēs ziedojam vienu kalendāru labdarībai par katru jūsu nopirkto kalendāru. 

  Mūsu produkti ir lieliski piemēroti, lai apbalvotu labākos pasākuma dalībniekus vai izceltu īpašus cilvēkus. Kalendārs ir vērtīga dāvana.

   

  Daži padomi pirms pieteikuma aizpildīšanas

   

  1. Atbalstītājs vai sponsors būs ļoti priecīgs, ja Jūs spēsiet atbildēt ar pretimnākšanu. Padomājiet, kā Jūs varat būt mums noderīgs. Mums patīk inovatīvas un atjautīgas idejas. Piemēram, sociālo tīklu kontos publicēti ieraksti par mūsu uzņēmumu un produktiem, kopīgs konkurs, interesants uzdevumus pasākuma laikā vai citas idejas? Mēs noteikti apbalvosim atjautīgākās idejas.
  2. Pieteikums jānosūta laikus pirms pasākuma! Lūdzu, nosūtiet savu pieteikumu vismaz 2 nedēļas pirms pasākuma. Tas ļaus mums labāk organizēt produktu piegādi, apspriest sadarbības detaļas un kopīgot logotipa failus. Lielākiem projektiem iesakām sazināties ar mums vairākus mēnešus iepriekš.
  3. Rūpīgi aizpildiet pieteikumu un pārliecinieties, ka tajā ir norādīts pasākuma saturs, laiks un vieta, kā arī cilvēku skaits! Pastāstiet arī, kāds ir Jūsu darbības mērķis, kam Jūs to veicat un kas tieši notiek. Norādiet, kur un kad notiks pasākums, lai mēs varētu labāk plānot sadarbību.
  4. Nerakstiet romānu, esiet drosmīgi un pasakiet tieši to, ko vēlaties! Dariet mums zināmu, kādi produkti jums ir nepieciešami, kādā daudzumā un kādam nolūkam.
  5. Pēc pasākuma informējiet mūs, kā jums veicās! Mums ir ļoti interesanti dzirdēt par jūsu pasākuma panākumiem, saņemt bildes un uzzināt vairāk par to, kas notika. Mēs ar prieku publicēsim īsu aprakstu par pasākumu un attēlus no tā savā uzņēmuma sociālajos tīklos. Ja par Jums ir ziņots arī plašsaziņas līdzekļos, lūdzu, informējiet mūs par to.

   

  Ja, aizpildot veidlapu, jums rodas kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mani.

   

  Rudolf-Gustav Hanni
  Izdevējs SEIK dibinātājs
  [email protected]

  [email protected]

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][vc_empty_space height=”100px”][/vc_column][/vc_row]