Pieteikšanās sponsorēšanai no SEIK

Izdevējs SEIK ir atbalstījusi desmitiem dažādu projektu, sākot no skolu talantu konkursiem līdz valsts mēroga konkursiem. Mēs vēlamies iedvesmot cilvēkus darīt labu un būt laimīgiem.

 

Ieteikumi pieteikumu aizpildīšanai

Par katru iegādāto kalendāru mēs ziedojam labdarībai vienu kalendāru.

Mūsu produkti ir lieliski piemēroti, lai apbalvotu labākos vai izceltu īpašus cilvēkus. Kalendārs ir īpaša dāvana, jo tajā katrai dienai pievienots labs darbs.

 

Daži padomi pirms pieteikuma aizpildīšanas.

 

  1. Atbalstītājs vai sponsors būs ļoti priecīgs, ja varēsi kaut ko piedāvāt pretī. Izdomājiet, kā jūs varat būt noderīgs arī mums. Mums patīk jaunas un interesantas idejas. Piemēram, ieraksti sociālajos tīklos, tik tok publikācijas, koplietošanas spēles, foto siena pasākumā vai dārgumu medības? Mēs noteikti atalgojam arī izgudrojuma idejas.
  2. Pieprasījums jānosūta labu laiku pirms pasākuma!Lūgums pieprasījumu nosūtīt vismaz 2 nedēļas pirms pasākuma. Tad mēs varēsim labāk organizēt preču piegādi jums, pārrunāt sadarbības detaļas un dalīties ar logo failiem. Lielākiem projektiem iesakām sazināties ar mums mēnešus iepriekš.
  3. Rūpīgi aizpildiet pieteikumu un noteikti norādiet pasākuma saturu, pasākuma norises laiku un vietu un cilvēku skaitu!Pastāstiet arī, kāds ir jūsu aktivitātes mērķis, kam jūs to darāt un kas tieši notiks. Norādiet, kur un kad pasākums notiks, tad varēsim labāk plānot sadarbību.
  4. Neraksti romānu, esi drosmīgs un saki tieši to, ko vēlies! Paziņojiet mums, kuri produkti un kādos daudzumos jums ir nepieciešami un kādam nolūkam tie tiks izmantoti.
  5. Pastāstiet mums, kā jums veicās pēc pasākuma! Mēs esam ļoti ieinteresēti, lai jūsu pasākums izdotos, kā arī vēlamies uzzināt, kas tieši pasākumā notika. Ar prieku ievietosim īsu pasākuma ievadu un bildes no pasākuma mūsu blogā un sociālajos tīklos. Ja esat izveidojis publikāciju sociālajos tīklos vai preses medijos, lūdzu, informējiet mūs.

 

Ja, aizpildot veidlapu, jums rodas kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums.

 

Izdevējs SEIK
[email protected]