TAS VISS SĀKĀS PAMATSKOLĀ

Jūsu rokās esam nodevuši jau desmito mūsu laimīgo kalendāru, un esam ļoti priecīgi, redzot desmitiem tūkstošu iedvesmotu cilvēku darot labu un esot laimīgākiem. Paldies jums! Mēs radījām ideju un sākām publicēt laimīgo kalendāru laikā, kad bijām vien astotās klases skolnieki. Toreiz novērojām, ka cilvēki mums apkārt ir skumīgi. Mēs nezinājām, vai šīs skumjas ir aukstā klimata dēļ vai saules trūkums. Bet vēlējāmies radīt kaut ko, kas tos padarītu kaut nedaudz priecīgākus ik dienu. Tā radās SEIK Izdevniecības “Laimīgais kalendārs” – katru dienu tajā atradīsi vienu labo darāmo darbiņu, kas nāks par labu tev vai sabiedrībai. Mēs vēlamies radīt vairāk atmiņu, priecīgo momentu un piepildītas dienas tavā dzīvē.

10 GADI AR LAIMĪGIEM CILVĒKIEM

Nu jau vairāk kā 37 000 mājsaimniecību savās mājās lietojuši “Laimīgo kalendāru”. Paldies jums par brīnišķīgajām atsauksmēm, tās mūs motivē ar katru gadu pilnveidot mūsu piedāvājumu.

UZŅĒMUMA PAPLAŠINĀŠANĀS ĀRZEMJU TIRGOS

No skolēnu komandas, kurai bija aizrautība un degošas acis, mēs sākām paplašināties, radot  jaunas idejas, un kļuvām par Izdevniecību SEIK. 2017. gadā mēs iztulkojām “Laimīgo kalendāru” 20 valodās, un no 2018. gada mēs sākām tirgot savas preces Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Vācijā, Beļģijā, Nīderlandē, Francijā, Apvienotajā Karalistē, Zviedrijā, Somijā un citās valstīs.
Šeit tu vienmēr atradīsi oriģinālas dāvanu idejas!
Sazinies ar mums