Mūsu stāsts

TAS VISS SĀKĀS PAMATSKOLĀ

Viss sākās ekonomikas stundā, 8. Klasē. Mēs vēlējāmies padarīt cilvēkus sev apkārt laimīgākus un tā aizsākās Happy Calendar. Drīz mūs pamanīja lielākais kalendāru veidotājs Igaunijā Timer un kopā mēs izdevām otro kalendāru. Pēc tam izmēģinājām veiksmi jauno uzņēmēju sacīkstēs ENTRUM ar savu ideju ievietot skolas dienasgrāmatās ikdienas mazos, labos darbiņus, kas saņēma brīnumjaukas atsauksmes gan no skolēniem, gan skolotājiem.

7 GADI AR LAIMĪGIEM CILVĒKIEM

Mums ir izdeciem un nu jau vairāk kā 37000 mājas ir rotājis iedvesmojošais Happy Calendar. Cilvēki ir snieguši brīnišķīgas atsaukmes par mūsu produktiem, kas motive mūs turpināt savu darbu ar Happy Calendar un citiem iedvesmojošiem produktiem.

EXPANDING TO THE INTERNATIONAL MARKETS.

Mēs sākām paplašināt savu produktu sortimentu un kļuvām par Izdevēju SEIK. Mēs veidojam iedvesmojošas dāvanas un grāmatas. 2017. gadā mēs iztulkojām Happy Calendar 20 valodās un no 2018. gada mēs sākām tirgot savu produkciju Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Vācijā, Beļģijā, Nīderlandē, Francijā, Apvienotajā Karalistē, Zviedrijā, Somijā un citās valstīs.

Mēs meklējam iedvesmojošas produktu idejas – dāvāsim nozīmīgas un siltas dāvanas kopā.

DALIES SAVOS PIEDZĪVOJUMOS

#mansseiks #happycalendar

BEZMAKSAS PIEGĀDE

pirkumiem virs 50€

DROŠA IEPIRKŠANĀS

SSL droša šifrēšana

ATMAKSA

bez problēmām