ĻAUJIET JŪS IEPAZĪSTINĀT AR “LAIMĪGO KALENDĀRU”

“LAIMĪGAIS KALENDĀRS” ir unikāls kalendārs, kur katrai dienai ir pievienota kāda vienkārša un jauka darbība, lai iepriecinātu tā īpašnieku ik dienu un motivētu izdarīt kādu mazu, labu darbiņu savā vai citu labā. Šādas mazas lietiņas mūsu ikdienā ir ļoti svarīgas un mūs iedvesmo. Piemēram, kādā dienā var būt ieraksts, kas mudina kādam pateikties, kādu apskaut vai vienkārši pasmaidīt. Viss sākas ar mazumiņu un dažreiz to ir tik viegli aizmirst.

KAS?

Pat senie grieķu filozofi ticēja, ka būt laimīgam ir pats svarīgākais dzīves mērķis. Mēs ticam, ka mūsu kalendārs ir lielisks palīgs šo mērķi sasniegt.

KAM?

Šis kalendārs ir piemērots ikvienam – būt laimīgam ir visu sapnis!

KĀPĒC?

Katru dienu “Laimīgajā kalendārā” atradīsi veicamu uzdevumu, kas noteikti uzlabos dienu tev un arī apkārtējiem, piemēram, “Apskauj kādu”, “Pasmaidi”, “Uzcep pankūkas”. Šīs mazās lietiņas palīdzēs tev sākt novērtēt ikdienas priecīgos notikumus, jo no ikdienas sīkumiem jau veidojas tā lielā laime un harmonija.

DIZAINS

“Laimīgais kalendārs” nav vienkārši parasts kalendārs, kuram pievienoti iedvesmojoši uzdevumi, tas ir arī lielisks dizaina elements. Gadiem ejot, dizains paliek arvien gaumīgāks un modernāks. Gan fotogrāfijas, gan ilustrācijas veidojuši ar lielu aizrautību jaunie mākslinieki.

SIRSNĪBA

Sirsnība ir viens no pirmajiem vārdiem, kas iešaujas prātā, paskatoties uz šo kalendāru. Fotogrāfijas un ilustrācijas ir veidotas ar rūpēm un mīlestību. Katrs kalendāra ieraksts ir veidots, domājot par cilvēkiem, kurus tas iedvesmos.

DĀVANA

Kalendārs ir lieliska ideja dāvanai. It īpaši Ziemassvētkos ir ļoti svarīgi dāvināt saviem mīļajiem laiku un brīnišķīgas atmiņas, kas sasildīs tuvinieku sirdis. Iepakojot “Laimīgo kalendāru” kā dāvanu savam tuviniekam, tu būsi uzdāvinājis viņam gadu ar mazu laimīti katrā no tā dienām.

 

MĀKSLINIEKI

PRIIDU SAART

Priidu Saart ir jauns fotogrāfs, kuram patīk doties dabā, lai caur fotogrāfijām atspoguļotu īstu, nepieradinātu dabu, tādu, kāda tā ir savā būtībā.

ANNE HANNI

Anne Hanni ir jauna māksliniece, kura strādā par grafisko dizaineri un fitnesa treneri. Viņai patīk vienkāršība un savu iedvesmu smeļās Eiropas ziemeļu dabā.

ELO JOHANNA KUKLANE

Elo Johanna Kuklane ir jaunā māmiņa un dizainere. Viņas mērķis, iedvesmojoties no minimālisma stila un dzīvnieku pasaules, ir radīt aizraujošus un iedvesmojošus bērnistabu interjerus.