Lai kā nešķistu, ka tikko gādājām Ziemassvētku eglīti, Janvāris ir paskrējis nemanot, un Februāra mīlestības svētki jau klauvē pie durvīm. Dažbrīd dāvanas mēdz sagādāt galvassāpes, it īpaši šajos apstākļos, kad fiziski uz vietas nav iespējas tās iegādāties. Esam izveidojuši TOP dāvanu ideju sarakstu visiem, kurus vēlies sveikt un pateikt – Tu jau zini, cik es ļoti.
 

1. 100 lietas, ko es tevī mīlu”

Pašu aizpildāma grāmata 100 lietas, ko es tevī mīlu.  100 idejas jau ir dotas, nepieciešams tikai aizpildīt detaļas. Šī ir Valentīndienas TOP dāvana. Siltums no tās burtiski izstaro – ar roku rakstīti vārdi, personīgs pieskāriens. Lieliska dāvana ikvienam – otrajai pusītei, draudzenei, mammai, tētim, māsai.

2. Mīlestība pret sevi

Mīlestības svētkos nevajadzētu aizmirst arī par sevi. Mīlot sevi, mēs spējam vairāk dot citiem. Dāvini sev #happyjournal jeb latviski vairāk pazīstamu kā piezīmju bloku ar uzdevumiem un jautājumiem personības attīstībai visa gada garumā. Mīlestība pret sevi ir lieliska dāvana arī taviem mīļajiem – draudzenei, māsai, draudzenes meitai, krustmeitai. Piemērota gan pusaugu meitenei, gan sievietei, kas vēlas savā dzīvē virzīties augstāk, pietuvināties saviem sapņiem un mērķiem, dzīvot kvalitatīvāku un piepildītāku dzīvi.

3. KRŪZE AR UZRAKSTU “LOVE”

Krūze ar uzrakstu “LOVE” un tās definīcijas. Universāla dāvana gan sievietei, gan vīrietim. Mīlestība bieži ir silta kakao krūze sestdienas rītā ar mazajiem zefīriņiem. Ar šo Tu trāpīsi tieši sirdī.

4. DRAUGI UZ MŪŽU #DRAUGU ATMIŅAS KLADE

Draugs ir kāds, kas dalās ar tevi gan savos priekos, gan bēdās. Īsts draugs vienmēr ir tev līdzās. Viņam tu stāsti pašus smieklīgākos savus atgadījumus un skumsti, kad viņa nav tev blakus. Lai tu būtu labs draugs, ir svarīgi, ka spēj no sirds uzklausīt un būt līdzjūtīgam. Aizpildi šo kladi un iedod saviem draugiem to aizpildīt, lai jūs uzzinātu viens par otru vairāk un kļūtu vēl labāki draugi.

5. Krūze ar uzrakstu FRIEND 

Krūze ar uzrakstu FRIEND un tā definīcija. Universāla dāvana draudzenei vai draugam, ar kuru kopā izēsts pudiņš sāls un piedzīvoti aizraujoši stāsti. Mīlestības svētkos atzīsties mīlestībā arī savam draugam, jo kad tad vēl mēs pateiksim tiem lielo paldies par visu kopā piedzīvoto.

6.  zeķu konservi

Ja tevi Valentīndiena mazliet kaitina ar savu banālo saldumu, bet tomēr gribi kaut ko prikolīgu uzdāvināt otrajai pusītei, mūsu zeķu konservi ir vislabākā izvēle. Vai nu smirdīgās Surstromming zeķes par godu zviedru pūdētajai siļķei (protams, tīras un smaržīgas zeķes) vai patriotiskās ar Rīga siluetu – gan sievietēm, gan vīriešiem.

7. Dāvanu komplekts izaugsmei

Dāvanu komplekts izaugsmei, kuru esam jau sakomplektējuši, lai atvieglotu tev dāvanu meklējumus. Komplektā ir 3 lietas – krūze “Get shit done”, plānotājs “Stay grateful” un mēŗku piezīmju bloks “Mīlestība pret sevi”. Dāvana paredzēta sievietei. Tici mums, viņa būs starā! 😊

8. Dāvanu komplekts “LOVE”

Dāvanu komplekts “LOVE”, kas sastāv no 3 lietām – pašu aizpildāma grāmata “100 lietas, ko es tevī mīlu”, mērķu bloks “Mīlestība pret sevi” un plānotājs “Stay grateful”. Piemērota dāvana sievietei. 

9. Laimīgais kalendārs

Kalendārs. Šis nav parasts kalendārs, bet gan Laimīgais kalendārs. Tam pievienoti 365 uzdevumi savas personības attīstībai un pasaules uzlabošanai. Dāvini viņai vai viņam šo kalendāru, un Tu pamanīsi, ka viņa/viņš biežāk smaida. Un smaids ir mīlestība.

10. Ko katram vīrietim dzīves laikā vajadzētu izdarīt?

Dāvana vīrietim. Grāmata Ko katram vīrietim dzīves laikā vajadzētu izdarīt? būs oriģināla ideja, kas pēcāk jūs aizvedīs arī kopīgos piedzīvojumos.

11. 100 lietas, kas katram pārītim jāizdara

Dāvana otrajai pusītei. Grāmata 100 lietas, kas katram pārītim jāizdara”. Šī ir karsta dāvana, satuvinās jūs vēl vairāk un piešķils uguntiņu jūsu attiecībām.1

12. 100 lietas, ko sievietei dzīves laikā vajadzētu izdarīt

Dāvana sievietei. Grāmata 100 lietas, ko sievietei dzīves laikā vajadzētu izdarīt”. Tu būsi pārsteigts, cik ļoti viņa tajā iedziļināsies un apņēmīgi veiks pierakstus un plānošanas darbus, lai tos izpildītu

13. Plānotājs “SELF-LOVE”

Plānotājs “SELF-LOVE”. Lielisks atgādinājums sev vai tuvai draudzenei, māsai, cik nozīmīgi ir vispirms it visā mīlēt sevi un tikai tad pārējos. Ja Tu būsi kā izsmelta tukša krūka, Tu nespēsi nevienam neko dot. Ideāla dāvana sev, pat, ja tev šobrīd nav otrā pusīte. Kā lielisks atgādinājums, ka es mīlu sevi, es esmu pelnījusi to pašu labāko.

14. Plānotājs Stay Grateful

Plānotājs Stay Grateful. Lai Tu saņemtu no dzīves ko vairāk, lai tavi sapņi īstenotos, tev jāiemācās būt pateicīgai par to, kas tu esi šobrīd un kas tev šobrīd dots. Lieliska dāvana sev vai mīļajiem. 

15. Stilīgas sejas maskas

Visbeidzot mīlestība nozīmē arī rūpes par otru cilvēku, lai tas ir pasargāts. Dāvini kokvilnas sejas masku ar dizainu – “I’M ACTUALLY SMILING”, “SELF-LOVE”, “IF YOU’RE READING THIS, YOU’RE TOO CLOSE” vai klasiski melnu. Maskām šobrīd līdz pat -33% atlaide.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai piedāvātu jums labāku pārlūkošanas pieredzi. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.