Iedvesmojošas Korporatīvās dāvanas , reklāmas produkti, dāvanas ar uzņēmuma logo

Sveiki,

Es esmu Rūdolfs, SEIK dibinātājs. Es izveidoju šo uzņēmumu 8. klasē ar ambiciozu mērķi – padarīt cilvēkus ap sevi laimīgākus. Jau ar saviem pirmajiem laimīgajiem kalendāriem mēs iedvesmojām vairākus uzņēmumus. Laimīgais kalendārs uzmundrina darba dzīvi birojā ar ikdienas izaicinājumiem. Šodien ar saviem produktiem iedvesmojam vairāk nekā 100 000 cilvēku Baltijā, Ziemeļvalstīs un visā Eiropā. SEIK igauņu valodā nozīmē piedzīvojumu – un tas ir viss, ko mēs vēlamies sniegt Jums.

Ļaujiet mums iedvesmot Jūs, Jūsu kolēģus, biznesa partnerus un  klientus.

Rudolf-Gustav Hanni / Izdevējs SEIK dibinātājs

Produktu dāvanu idejas

dāvana vīriešu dienā

dizaina krūze “get shit done”

11.99 
11.99 
Populārs
21.99 

atpakaļ uz skolu

Laimīgais Kalendāra plānotājs spirāļu – reminder 24/25

Iepriekšpārdošana. Pieejams no: 25.07.2024.

17.19 
Izpārdošana!
Original price was: 12.99 €.Current price is: 6.99 €.

Mēs esam iedvesmojuši vairāk kā 1000+ darbiniekus uzņēmumos

Mēs jau 7 gadus pēc kārtas veidojam Laimīgos Kalendārus. Mūsu darbinieki nevar iedomāties gadu bez tiem. Laimīgais kalendārs uzmundrina mūsu komandu ar nelieliem izaicinājumiem katru dienu – reizēm mēs lieliski pasmejamies, citreiz nopietni dodamies un sarīkojam spilvenu kauju, kad kalendārs liek mums paveikt šādu uzdevumu.

Heili / Mitt & Perlebach

Mums patika sadarbība ar SEIK. Vispirms mēs plānojām izveidot vienu kalendāru tikai angļu valodā. Dizaineri piedāvāja izgatavot kalendārus atsevišķi igauņu, latviešu, lietuviešu un pat franču valodā. Dizainerim paveica lielisku uzdevumu un saskaņoja kalendāru ar mums personalizētu dizainu atbilstošu mūsu zīmola. Jo īpaši mums patika galda kalendāri ar koka pamatni.

Mark / Virbac

Laiks līdz Ziemassvētkiem

 
 

SEIK dāvanas ar 20% atlaidi

Mums ir plašs iedvesmojošu dāvanu klāsts jebkuram gadījumam – gan Ziemassvētkiem, gan kolēģu dzimšanas dienas svinībām, gan jauna klienta sagaidīšanai. Saņemiet atlaidi SEIK produktiem, pasūtot tos kā biznesa klients. Par daudzumiem virs 10 gab. jautājiet par īpašu cenu.

pievienojiet uzņēmuma logo & personalizējiet dizainu

Pievienojiet produktam personisku dizainu. Mēs piedāvājam iespēju pielāgot dizainu – pievienot logo, Jūsu attēlus vai pat personalizēt produktu, piemēram, pievienot Jūsu dienas uzdevumus Laimīgajā Kalendārā vai radīt zeķes ar Jūsu unikālo dizainu.

pasūtiet unikāla dizaina izstrādi

Mūsu dizaineri ir gatavi palīdzēt Jums ar jebkura veida produkta ideju – mēs palīdzam izstrādāt ideju, izgatavot prototipu un nodrošināt to laicīgu izgatavošanu. Mēs varam palīdzēt ar grafisko dizainu, ilustrācijām, ražošanu un piegādi tieši saņēmējiem. Mums patīk īstenot jaunās idejas.

Izveidosim iedvesmojošas un instagramīgas dāvanas šogad

  IEVA PERMINA

  SEIK mārketinga speciāliste
  [email protected]
  +371 26293004

  IZDEVĒJS SEIK

  [email protected]