ĻAUJ MAN TEVI IEPAZĪSTINĀT AR HAPPY CALENDAR

Happy Calendar ir unikāls kalendārs, kur katrai dienai ir pievienota kāda vienkārša un jauka darbība, lai iepriecinātu tā īpašnieku ik dienu un motivētu izdarīt kādu mazu, labu darbiņu savā vai citu labā. Šādas mazas lietiņas mūsu ikdienā ir ļoti svarīgas un mūs iedvesmo. Piemēram, kādā dienā var būt ieraksts, kas mudina kadam pateikties, kādu apskaut vai vienkārši pasmaidīt. Viss sākas ar mazumiņu un dažreiz to ir tik viegli aizmirst.

Esi laimīgs jau šodien - Happy Calendar

Publicerat av Izdevējs SEIK Torsdag 6 december 2018

KAS?

Pat senie grieķu filozofi ticēja, ka būt laimīgam ir pats svarīgākais dzīves mērķis. Mēs ticam, ka mūsu kalendārs ir lielisks palīgs šo mērķi sasniegt.

KAM?

Šis kalendārs ir piemērots ikvienam – laime nevar noliegt un tai nav robežu.

KĀPĒC? 

Happy Calendar katrā dienā ir kāds labs darbiņs, kas noteikti uzlabos dienu tev un apkārtējiem, piemēram, “Apskauj kādu”, “Pasmaidi”, “Uzcep pankūkas”. Šīs mazās lietiņas palīdzēs tev izbaudīt katru dienu.

    Sorry, no posts matched your criteria.

DIZAINS

Happy Calendar nav vienkārši parasts kalendārs, kuram pievienoti iedvesmojoši uzdevumi, tas ir arī lielisks dizaina elemets. Gadiem ejot dizains paliek arvien gaumīgāks un modernāks. Gan fotogrāfijas, gan ilustrācijas veidojuši jauni mākslinieki.

SIRSNĪBA

Sirsnība ir viens no pirmajiem vārdiem, kas iešaujas prātā, paskatoties uz šo kalendāru. Fotogrāfijas un ilustrācijas ir veidotas ar rūpēm un mīlestību, katrs kalendāra ieraksts ir veidots domājot par cilvēkiem, kurus tas iedvesmos.

DĀVANA

Kalendārs ir lieliska ideja dāvanai. It īpaši Ziemassvētkos ir ļoti svarīgi dāvināt saviem mīļajiem laiku un brīnišķīgas atmiņas, kas sasildīs tuvinieku sirdis. Iepakojot Happy Calendar kā dāvanu savam tuviniekam, tu būsi uzdāvinājis viņam gadu ar mazu laimīti katrā no tā dienām.

MĀKSLINIEKI

PRIIDU SAART

Priidu Saart ir jauns fotogrāfs, kuram patīk doties dabā, lai caur fotogrāfijām atspoguļotu īstu, nepieradinātu dabu, tādu, kāda tā ir savā būtībā.

ANNE HANNI

Anne Hanni ir jauna māksliniece, kura strādā par grafisko dizaineri un fitnesa treneri. Viņai patīk vienkāršība un, radot mākslu, viņu iedvesmo Eiropas ziemeļi.

ELO JOHANNA KUKLANE

Elo Johanna Kuklane ir jaunā māmiņa un dizainere. Viņas mērķis, iedvesmojoties no minimālisma stila un dzīvnieku pasaules, ir radīt aizraujošus un iedvesmojošus bērnistabu interjerus.

IZVEIDO PATS SAVU KALENDĀRU

Arī tu vari būt Happy Calendar mākslinieks. Izvēlies 12 savas labākās bildes, kas pilnas ar piedzīvojumiem, zīmējumiem vai savu mīļo ģimeni. Izveido sava kalendāra dizainu jau šodien.

DALIES SAVOS PIEDZĪVOJUMOS

#myseik #happycalendar

BEZMAKSAS PIEGĀDE

pirkumiem virs 50€

DROŠA IEPIRKŠANĀS

SSL droša šifrēšana

ATMAKSA

bez problēmām